تاریخ: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ، ساعت ۲۳:۱۰
کد خبر: ۱۳۹۵۶۵
وزیر صنعت، معدن و تجارت:
می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تامین کالای اساسی مهمترین اولویت این وزارت صمت محسوب می‌شود، به همین دلیل مردم نباید نگران نیازهای کالایی خود باشند.
نیاز بازار بدون هیچ دغدغه و نگرانی تامین می‌شود

نیاز بازار بدون هیچ دغدغه و نگرانی تامین می‌شود

به گزارش می متالز، علیرضا رزم حسینی در دیداری با اعضای انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی ایران با تاکید بر اینکه مردم نگران تامین کالاهای مورد نیاز خود نباشند، اظهار کرد: تولیدکنندگانی که در شرایط سخت کنونی، به امر مقدس تولید مبادرت می‌ورزند، مجاهدان اقتصادی هستند که باید حمایت شوند.

وی با بیان اینکه ایجاد شغل و توانمندسازی اقتصادی، مقدس‌ترین کار در کشور به‌ویژه در شرایط سخت کنونی است، تصریح کرد: در این موقعیت انتظار می‌رود رسانه‌ها برای ایجاد آرامش بازار گام بردارند، ضمن اینکه مردم هم نباید دغدغه و نگرانی بابت تامین کالاهای مورد نیاز خود داشته باشند.

وی ادامه داد: وزارت صنعت، معدن و تجارت بر اساس تکالیف قانونی مصرح در قانون بهبود فضای کسب‌وکار، برای صدور بخشنامه‌ها، نظر مشورتی انجمن‌ها، تشکل‌ها و بخش خصوصی را دریافت خواهد کرد.

تولیدکنندگان و فعالان صنعت فرآورده‌های لبنی کشور هم در این نشست دیدگاه‌ها و پیشنهادهای خود را برای عبور از شرایط موجود و رفع مشکلات عنوان کردند و در عین حال تاکید داشتند که نیاز بازار بدون هیچ دغدغه و نگرانی تامین می‌شود.

به گفته اعضای انجمن صنایع فرآورده های لبنی ایران، ظرفیت خوبی در حوزه تولید فرآورده‌های لبنی در کشور وجود دارد.

عناوین برگزیده