تاریخ: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۱:۲۲
کد خبر: ۱۳۹۷۷۴
می متالز - در ادامه روند صعودی شاخص با افزایش ۲۳ هزار واحدی امروز، نماد سایپا و ۱۱ شرکت دیگر هم آماده بازگشایی شدند اما همچنان از بازگشت شستا خبری نیست.
سایپا و ۱۱ شرکت دیگر هم آماده بازگشایی شدند/ ادامه توقف شستا

به گزارش می متالز، در ادامه روند صعودی شاخص که با افزایش 23 هزار واحدی امروز به یک میلیون و 311 هزار واحدی رسیده ، نماد سایپا و 11 شرکت دیگر هم آماده بازگشایی شدند اما همچنان از بازگشت شستا که از 17 شهریور بسته شده، خبری نیست و باید منتظر اعلام شروع بازار گردانی توسط سهامدار عمده یعنی سازمان تامین اجتماعی بود.

به این ترتیب بعد از اعلام بازگشایی نماد 10 شرکت طی 45 دقیقه اول معاملات امروز  نماد شرکت های سایپا، پرداخت الکترونیک سامان کیش، پارس سرام، خوراک دام پارس  کشت و صنعت چین چین، سرمایه گذاری سبحان،  حق تقدم مهرام بدون محدودیت نوسان و شرکت های  تامین ماسه ریخته گری، پتروشیمی ارومیه، قاسم ایران، سرمایه گذاری معیار صنعت پارس، کشت و صنعت بهاران گلبهار خراسان، نوش پونه مشهد  با محدودیت نوسان آماده بازگشایی شدند.

همچنین در پی پذیرش شرکت صنعتی مینو در بازار دوم معاملات فرابورس، نماد این شرکت هم (غصینو) فردا یکشنبه گشایش می شود و کارگزاران باید نسبت به تعیین کارگزار ناظر حداکثر تا پایان امروز برای مشتریان در سامانه اقدام کنند.

منبع: بورس پرس
عناوین برگزیده