تاریخ: ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۲:۱۰
کد خبر: ۱۶۱۳۲۶
می متالز - معاونت بین‌الملل اتاق ایران در نظر دارد در راستای بررسی فرصت‌ها و ظرفیت‌های تجاری موجود بین ایران و عمان با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی، نشستی با حضور رئیس اتاق مشترک ایران و عمان و جمعی از نمایندگان اتاق‌های استانی، روسای تشکل‌ها و کمیسیون‌های مرتبط برگزار کند.
وبینار بررسی فرصت‌ها و ظرفیت‌های تجاری موجود بین ایران و عمان، 5 اسفند برگزار می‌شود

معاونت بین‌الملل اتاق ایران در نظر دارد در راستای بررسی فرصت‌ها و ظرفیت‌های تجاری موجود بین ایران و عمان با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی، نشستی با حضور رئیس اتاق مشترک ایران و عمان و جمعی از نمایندگان اتاق‌های استانی، روسای تشکل‌ها و کمیسیون‌های مرتبط برگزار کند.

به گزارش می متالز، معاونت بین‌الملل اتاق ایران در نظر دارد در راستای بررسی فرصت‌ها و ظرفیت‌های تجاری موجود بین ایران و عمان با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی، نشستی با حضور رئیس اتاق مشترک ایران و عمان و جمعی از نمایندگان اتاق‌های استانی، روسای تشکل‌ها و کمیسیون‌های مرتبط برگزار کند.

این نشست روز سه‌شنبه مورخ 5 اسفند ماه به صورت ویدئو کنفرانس (برنامه اسکایپ) برگزار خواهد شد.

قرار است در این نشست فرصت‌ها، چالش‌ها و موانع مربوط به همکاری بخش خصوصی با کشور عمان بررسی شده و گزارشی از آخرین وضعیت تحولات منطقه، همکاری‌های دوجانبه و چشم‌انداز توسعه مناسبات و همکاری‌ها علاوه بر فرصت‌های موجود بین دو کشور ارائه شود.

همچنین مشکلات و راهکارهای پیشنهادی برای تسهیل ورود شرکت‌های ایرانی به بازار عمان توسط نمایندگان اتاق‌های استانی، رؤسا و نمایندگان کمیسیون‌ها و تشکل‌های مرتبط نیز مطرح خواهد شد.

عناوین برگزیده