تاریخ: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ، ساعت ۲۲:۳۷
کد خبر: ۱۶۱۴۷۲
معاون خرید ذوب آهن اصفهان در متافو
می متالز - محمد جعفر صالحی معاون خرید ذوب آهن اصفهان در دومین روز نمایشگاه متافو گفت: ذوب آهن اصفهان تاکنون علی رغم مشکلاتی که در زمینه تامین و اختصاص سهمیه مواد اولیه داشته، به تولید و صادرات خود با قدرت ادامه داده است.
سهمیه مواد اولیه برای ذوب آهن اصفهان ضروری است

به گزارش می متالز، وی افزود: درخواست ذوب آهن از مسوولین مربوطه از جمله معاونت معدنی وزارت صمت این است که  نیازهای مختلف این شرکت را همانند سایر شرکت های تولیدی و فولادی در زمینه مواد اولیه بسنجد و در تامین و اختصاص مواد اولیه برای این مجتمع عظیم صنعتی اقدام نماید.

وی گفت: با توجه به تغییر رویکرد معاونت معدنی وزارت صمت، انتظار می رود در زمینه تامین پایدار مواد اولیه ذوب آهن اصفهان که بر خلاف سایر واحدهای بزرگ تولید کننده فولاد، از سهمیه مواد اولیه برخوردار نیست، اقدام لازم انجام گیرد.  

محمد جعفر صالحی افزود: با توجه به ظرفیت تولید فولاد در ذوب آهن و افزایش تولیدات آن، میزان مصرف مواد اولیه این شرکت به مقدار قابل توجهی افزایش می یابد که در این خصوص مساعدت  وزارت صمت و همکاری معادن کشور برای ما اهمیت اساسی و حیاتی دارد.

شایان ذکر است در دومین روز نمایشگاه متافو، پروین صالحی نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی و مجید بختیاری از مدیران سابق ذوب آهن و مدیر عامل شرکت ایلیا تجارت آپادانا  از غرفه ذوب آهن اصفهان  بازدید نموده و با مسوولین این شرکت گفتگو کردند.

عناوین برگزیده