تاریخ: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۸:۵۲
کد خبر: ۱۶۱۶۳۲
می متالز - شرکت گسترش صنایع روی ایرانیان در صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه اعلام کرد که برای هرسهم ۸۶۱ریال سود ساخته است.
فگستر در ۹ماه برای هرسهم چقدر سود ساخت؟

به گزارش می متالز، شرکت گسترش صنایع روی ایرانیان در گزارش ۹ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۹، توانسته سود عملیاتی خود را در مقایسه با مدت مشابه سال مالی قبل با افزایش ۲۸۵درصدی به ۴۳۷میلیارد ریال برساند.

این شرکت سود خالص را با افزایش ۳۱۳درصدی به ۴۳۰میلیارد ریال و سود انباشته را با افزایش ۱۷۸درصدی به ۴۱۱میلیارد ریال برساند.

شرکت گسترش صنایع روی ایرانیان ۵۰۰میلیارد ریالی در این دوره توانسته سود هرسهم را با رشد ۶۵درصدی مبلغ ۸۶۱ریال محقق سازد.

"فگستر" در این گزارش به اهداف خود در خصوص تولید و فروش محصولات اشاره کرده است که با توجه به نقش و اهمیت روز افزون این محصول در صنایع پایین دست،مصمم است جهت دستیابی بهتر به اهداف ترسیم شده و افزایش سوددهی و همچنین تامین نیاز شرکت‌های تولید کننده شمش و جلب رضایت مشتریان خود، در چارچوب سیستم مدیریت کیفیت شرکت براساس استانداردهای بین‌المللی و رعایت استانداردهای ملی و الزامات قانونی و نیازمندیهای خاص مشتریان اقدام کند و در این راستا بدنبال افزایش راندمان تولید و بهبود کیفیت محصولات با استفاده از روشهای نوین است، همچنین شرکت همواره جهت ارتقای سوددهی درصدد برنامه‌ریزی دقیق‌تر برای تولید و فروش در زمان مناسب (L.M.E بالا) است تا از این طریق موجبات رشد سوددهی را فراهم کند.

این شرکت در مدت مورد گزارش توانسته است فروش خود را به ۲هزار و ۷۵۰میلیارد ریال رسانده و از این محل سود ناخالص ۲۳۹میلیارد و ۲۲۸میلیون ریال شناسایی کند.

منبع: نبض بورس
عناوین برگزیده