تاریخ: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۶:۰۹
کد خبر: ۱۶۱۶۴۸
می متالز - امروز 29 بهمن طی مراسمی که دانشگاه تهران برگزار شد، فولاد اکسین موفق به دریافت نشان برنزین C4 استاندارد ۳۴۰۰۰ منابع انسانی شد.
فولاد اکسین موفق به دریافت نشان برنزین C4 استاندارد ۳۴۰۰۰ منابع انسانی شد

به گزارش می متالز، واحد امور اداری و منابع انسانی این شرکت در راستای اهداف سال 1399 طبق نقشه استراتژی شرکت، پروژه ارزیابی و استقرار مدل ۳۴۰۰۰ منابع انسانی را از مرداد ماه سال جاری با رویکرد علمی و با همکاری تیم تخصصی پرفسور قلی پور آغاز نمود.

این مدل از جمله استانداردهایی است که اخیراً مورد استفاده شرکت های برتر به منظور ارزیابی و ارتقاء سیستم های حوزه منابع انسانی قرار گرفته است که شناسایی فرصت های بهبود فرآیندها و نگرشهای حوزه منابع انسانی از مهمترین دستاوردهای این استاندارد می باشد.

در این استاندارد علاوه بر ۱۴ فرآیند منابع انسانی، ۱۲ متغیر در حوزه نتایج و نگرشهای منابع انسانی نیز مورد بررسی و پایش قرار می گیرند. همچنین در 7 سطح وضعیت بلوغ سازمان را ارزیابی کرده و تعالی می بخشد.

استاندارد ۳۴۰۰۰  بطور یکپارچه همه فرآیندهای منابع انسانی را آسیب‌شناسی و اثربخشی آنها را ارزیابی و شرکت را در جهت پیشبرد اهداف نهایی تعیین شده یاری می نماید. بر اساس این مدل می‌توان وضعیت موجود سطوح بلوغ فرآیندهای منابع انسانی را بررسی و پروژه‌ها و اقدامات قابل بهبود را شناسایی می نماید.

بر همین اساس پس از تجزیه و تحلیل فرآیندها و نگرش های این حوزه شرکت فولاد اکسین خوزستان امتیاز ۱۰۵۵۷ رو کسب نمود که مترتب آن نشان برنزین C4 استاندارد ۳۴۰۰۰ از طرف دانشگاه تهران به شرکت فولاد اکسین خوزستان اهدا گردید.

در همین راستا مدیریت امور اداری و منابع انسانی این موفقیت رو به خانواده بزرگ فولاد اکسین خوزستان تبریک عرض می نماید.

منبع: می متالز
عناوین برگزیده