تاریخ: ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۳:۲۹
کد خبر: ۱۶۲۰۷۱
درآمد ۵.۹۹۱ میلیارد ریالی سیمان ساوه:
می متالز - سیمان ساوه در دی ماه سال جاری، بیشترین میزان محصول فروش رفته در بخش «بازار داخلی» را «سیمان خاکستری» با ۱۲۹.۶۴۷ تن معرفی کرده که ۳۲۹ میلیارد ریال درآمد از این طریق به دست آمده است.
افزایش درآمد ۱۰۷ درصدی "ساوه"

سیمان ساوه + بورس نیوز

به گزارش می متالز، سیمان ساوه در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به دی‌ماه سال جاری مجموع درآمد‌های شناسایی شده خود را طی این دوره بالغ بر ۷۷۰ میلیارد ریال به ثبت رسانده که از دو بخش «فروش داخلی» و «فروش صادراتی» تشکیل شده است.

"ساوه" از ابتدای سال مالی تا پایان دی‌ماه میزان درآمدی برابر با ۵.۹۹۱ میلیارد ریال را از عملکرد خود بر جای گذاشته است.

عملکرد سیمان ساوه + بورس نیوز

عملکرد روند درآمد شناسایی شده "ساوه"

درصد کسب درآمد های سیمان ساوه + بورس نیوز

میزان درآمد حاصل شده سیمان ساوه در دی‌ماه سال جاری، نسبت به ماه گذشته ۹ درصد رشد در کسب درآمد به همراه داشته، همچنین نسبت به دوره مشابه سال گذشته افزایش ۱۰۷ درصدی را در پی داشت و میزان درآمد شناسایی شده این شرکت سیمانی از ابتدای سال مالی تا پایان دی‌ماه سال جاری با افزایش ۹۱ درصدی مواجه بوده است.

 

بیشترین میزان فروش رفته سیمان ساوه

پر فروش ترین محصولات

سیمان ساوه در دی ماه سال جاری، بیشترین میزان محصول فروش رفته در بخش «بازار داخلی» را  «سیمان خاکستری» با ۱۲۹.۶۴۷ تن معرفی کرده که ۳۲۹ میلیارد ریال درآمد از این طریق به دست آمده، همچنین در بخش «فروش صادراتی» نیز بیشترین میزان فروش را محصول «کلینکر خاکستری» با ۶۷.۴۱۵ تن در اختیار داشته و ۲۹۶ میلیارد ریال درآمد را برای مجموعه به ثبت رسانده است.

عناوین برگزیده