تاریخ: ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۲:۵۶
کد خبر: ۲۰۱۴۵۰
با صدور اطلاعیه‌ای اعلام شد؛
‌می‌متالز - سرپرست مدیریت عملیات عرضه بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه‌ای از روز‌های عرضه در ایام پایانی سال ۱۳۹۹ و نوروز ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش می‌متالز، در این اطلاعیه آمده: عرضه محصولات در روز‌های پایانی سال ۱۳۹۹ و ایام نوروز سال ۱۴۰۰ (از هفتم تا یازدهم فروردین ماه) به شرح ذیل می‌باشد:

براساس این اطلاعیه، آخرین روز عرضه کلیه محصولات صنعتی، پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی در سال ۱۳۹۹ تا روز سه شنبه ۲۶ اسفند ماه خواهد بود.

بدین ترتیب، آخرین معاملات ورق در تالار صنعتی و معدنی بورس کالا در روز‌های شنبه ۲۳ اسفند ماه و یکشنبه ۲۴ اسفند ماه بوده و در معاملات شمش بلوم و تختال و معاملات میلگرد و تیرآهن به ترتیب در روز‌های دوشنبه ۲۵ اسفند ماه و ۲۶ اسفند ماه پیگیری خواهند شد. در تالار پتروشیمی نیز محصولات غیر بهین یابی در روز‌های شنبه و یکشنبه هفته آینده و محصولات بهین یابی شامل پلی پروپیلن‌ها و پلی وینیل کلراید در روز دوشنبه هفته پیش رو و سایر پلیمر‌ها و شیمیایی‌ها در روز سه شنبه عرضه خواهند شد.

زمان بندی عرضه‌های بورس کالا در روز‌های پایانی ۱۳۹۹ و نوروز ۱۴۰۰

گفتنی است، بورس کالا در روز ۷ فروردین هیچ گونه عرضه‌ای نخواهد داشت و عرضه ورق در تالار صنعتی و معدنی در روز یکشنبه ۸ فروردین، شمش بلوم در روز سه شنبه ۱۰ فروردین و میلگرد و تیرآهن در روز چهارشنبه ۱۱ فروردین خواهد بود.

عرضه اسلاک واکس و روغن مربوط به تالار فرآورده‌های نفتی به ترتیب در یکشنبه ۸ فروردین و سه شنبه ۱۰ فروردین و عرضه محصولات غیر بهین یابی در تالار پتروشیمی روز یکشنبه ۸ فروردین خواهد بود. علاوه بر این عرضه محصولات پلیمری بهین یابی در تالار پتروشیمی روز سه شنبه ۱۰ فروردین ماه و عرضه محصولات شیمیایی بهین یابی چهارشنبه ۱۱ فروردین ماه است.

زمان بندی عرضه‌های بورس کالا در روز‌های پایانی ۱۳۹۹ و نوروز ۱۴۰۰

منبع: بورس کالای ایران

عناوین برگزیده