تاریخ: ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ، ساعت ۲۱:۲۳
کد خبر: ۲۰۱۵۴۱
با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت؛
‌می‌متالز - ۴ واحد تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر روز چهارشنبه با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.

به گزارش می‌متالز، در جریان سفر روز چهارشنبه علی رسولیان به استان بوشهر، ۴ واحد تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بوشهر ۲، برازجان و بنه گز افتتاح و به بهره برداری رسید.

واحد تولیدی "فرآورده‌های دریایی ابراهیم شریفیان" که در شهرک صنعتی شماره ۲ بوشهر احداث و به بهره برداری رسیده است، با سرمایه گذاری ۶۳ میلیارد و ۵۱۳ میلیون ریال برای ۲۰ نفر فرصت شغلی فراهم کرده و ظرفیت تولید ۱۲۰۰ تن انواع محصولات فرآوری و نگهداری ماهی کامل، انواع غذا‌های آماده و نیمه آماده آبزیان و انواع میگو در سال را دارد.

واحد تولیدی "آندیا نورا پارس" نیز که در شهرک صنعتی شماره ۲ بوشهر احداث و به بهره برداری رسیده است، با سرمایه گذاری ۹۹ میلیارد و ۸۶۶ میلیون ریال برای ۳۰ نفر فرصت شغلی فراهم کرده و ظرفیت تولید ۲ میلیون عدد انواع لوستر و لامپ LED در سال را دارد.

همچنین واحد تولیدی "سیم و کابل ستاره دشتستان" که در شهرک صنعتی برازجان احداث و به بهره برداری رسیده است، با سرمایه گذاری ۱۲۰ میلیارد ریال برای ۷۰ نفر فرصت شغلی فراهم کرده و ظرفیت تولید ۲۵۰۰ تن انواع سیم و کابل در سال را دارد.

واحد صنعتی "تعاونی ماهیران گروه ۱۵۴" نیز در ناحیه صنعتی بنه گز واقع است که پس از گذشت ۱۵ سال توقف تولید، با سرمایه گذاری ۱۲۰ میلیارد ریال به چرخه تولید بازگشته و با ایجاد اشتغال مستقیم برای ۱۸ نفر و غیرمستقیم برای ۱۵۰ نفر، ظرفیت تولید ۱۲۰۰ تن انواع محصولات فرآوری و نگهداری میگو، ماهی یال اسبی و مار ماهی در سال را خواهد داشت.

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران همچنین از شهرک صنعتی زیست فناورانه دلوار شهرستان تنگستان نیز بازدید و از نزدیک در جریان مراحل پیشرفت شهرک سازی و بهره برداری آن قرار گرفت.

منبع: شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت (شاتا)

عناوین برگزیده