تاریخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ، ساعت ۲۱:۵۲
بازدید: ۲۱۴
کد خبر: ۲۰۲۴۵۷
با تاکید بر شیوه‌نامه‌های بهداشتی و دریافت غیرحضوری خدمات

امداد نوروزی ۱۴۰۰ ایران‌خودرو کلید خورد

‌می‌متالز - شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو جشنواره خدمات نوروزی خود را از پنج‌شنبه ۲۸ اسفند با تاکید بر ماندن در خانه و دریافت خدمات غیرحضوری آغاز می‌کند.

به گزارش می‌متالز، این طرح به مدت ۱۶ روز تا پایان سیزدهم فروردین ۱۴۰۰ اجرا می‌شود و طی آن، ۱۶۲۵ مرکز خدماتی ایساکو و شرکت امداد خودرو ایران آماده ارایه خدمات به هم‌وطنان خواهند بود.
مدیر عامل این شرکت گفت: در این طرح، ۱۸۶ نمایندگی کشیک آماده ارایه خدمت به مشتریان هستند. همچنین ناوگان امدادی مجهز امداد خودرو ایران، شامل حدود ۱۴۴۰ خودرو امدادی، اتوکلیک (سرویس فوری در محل)، امدادپلاس، خودروبر، موتورسوار، پایگاه ثابت امدادی و کانکس در شهر‌ها و جاده‌های کشور فعال خواهند بود. علاوه بر این، نزدیک به ۴ هزار نفر از کارکنان ستاد شرکت ایساکو، امدادخودرو و مرکز پاسخگویی ایران‌خودرو، طی این طرح در ایام تعطیلات نوروز به مشتریان خدمت‌رسانی خواهند کرد.
مهدی مونسان افزود: هر چند این مجموعه همچون سنوات پیشین در سراسر کشور آمادگی کامل برای ارایه خدمات دارد، با تاکید ستاد مقابله با کرونا، این شرکت توصیه می‌کند که هم‌وطنان به منظور حفظ سلامت خود و عزیزان، با ماندن در خانه، از امکان گسترده خدمات در محل این مجموعه بهره‌مند شوند.
وی در ادامه گفت: برای هم‌وطنانی که سفر‌های ضروری خواهند داشت و یا به مناطق کم‌خطر سفر می‌کنند، پایگاه‌های ثابت امدادی در برخی از مسیر‌ها و جاده‌ها به صورت شبانه‌روزی حضور یافته و آماده ارایه خدمات خواهند بود.
وی خاطرنشان کرد: دریافت خدمات از امداد‌های متفرقه ممکن است علاوه بر افزایش هزینه‌ها، مخاطره‌آمیز باشد.
گفتنی است، در طول جشنواره نوروزی ایران‌خودرو، ناوگان امدادی این شرکت علاوه بر خدمت‌رسانی به دارندگان محصولات ایران‌خودرو، در صورت نیاز و در حد امکان به دارندگان محصولات سایر شرکت‌های خودروسازی کشور نیز خدمات ارایه خواهد داد.

منبع: ایکوپرس

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده