تاریخ: ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۰۱:۰۲
کد خبر: ۲۰۸۳۵۹
[ویدئو]
‌می‌متالز - همزمان با هفته گرامیداشت کار و کارگر، صبح امروز فرماندار با حضور در تعدادی از معادن زغالسنگ شهرستان، ضمن دیدار و گفتگو صمیمی با کارگران سختکوش معادن، هفته کار و کارگر را به ایشان به عنوان جهادگران عرصه تولید و اقتصاد جامعه تبریک گفت.

به گزارش می‌متالز به نقل از روابط عمومی فرمانداری زرند، علی صادق زاده به اتفاق بخشدار مرکزی، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، فرمانده بسیج ادارات و جمعی دیگر از مسوولین و فعالان جامعه کارگری، از معادن زغالسنگ داربیدخون، حتکن و باب نیزو از توابع بخش مرکزی زرند بازدید و ضمن تبریک هفته کار و کارگر، با کارگران سختکوش این معادن دیدار و گفتگویی صمیمی پرداخت.

وی به داخل کارگاه‌های استخراج ذغالسنگ در اعماق زمین رفت و ضمن اهداء شاخه گل به کارگران شاغل در این معادن و گفتگویی صمیمی با ایشان، از نزدیک سختی کار استخراج ذغال سنگ در اعماق تونل و کارگاه‌های استخراج را مشاهده کرد.

فرماندار زرند با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری، در خصوص شعار سال “تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها”، کارگران را طلایه داران جبهه تولید و اقتصاد میهن اسلامی معرفی و بر لزوم صیانت از نیروی کار سالم در جهت توسعه روز افزون عرصه صنایع و معادن شهرستان، تاکید کرد.

تعداد بازدید : 0


منبع: صدای زرند

عناوین برگزیده