تاریخ: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۳:۱۸
کد خبر: ۲۰۸۷۵۵
‌می‌متالز - اگر سلامتی تان برایتان ارزشمند است و در این روز‌های کرونایی دلتان نمیخواهد حتی چند دقیقه‌ای را در صف بانک بایستید، اما از طرفی باید وجه نقدی را به حساب خود یا دیگری انتقال دهید، تنها راه سریع، آسان و ایمن استفاده از دستگاه‌های خودگردان است.

به گزارش می‌متالز، دستگاه‌های خودگردان بانک ملی ایران علاوه بر همه خدمات معمول قابل ارائه بر روی دستگاه‌های خودپرداز، عملیات دریافت وجه نقد و واریز آنی به حساب مشتریان این بانک را نیز انجام می‌دهند.

این دستگاه‌ها به صورت ۲۴ ساعته فعال هستند و در هر تراکنش حداکثر ۱۵۰ برگه اسکناس یا ایران چک را دریافت می‌کنند.

دستگاه‌های خودگردان می‌توانند معضل همراه داشتن وجه نقد را حل کنند بدون آنکه نیاز باشد تا فرد برای انتقال و واریز پول خود به حساب، به شعب بانک مراجعه کند و در صف انتظار بایستد.

از طرفی این دستگاه‌ها نیازی به پول گذاری ندارد. اسکناس دریافتی از مشتری را در خود ذخیره می‌کنند و به مشتری بعدی که به اسکناس نیاز دارد، تحویل می‌دهند.

در دستگاه‌های خودگردان کاربران می‌توانند اطلاعات تراکنش خود را از طریق یک QR Code که روی صفحه خودگردان به نمایش در می‌آید دریافت کرده و یا حتی عکس آن را برای مخاطب خود ارسال کنند.

بدین ترتیب علاوه بر کاهش احتمال شیوع بیماری کرونا با استفاده از خودگردان‌ها به جای مراجعه حضوری به شعب، جایگزینی QR Code با رسید کاغذی هم می‌تواند مخاطرات زیست محیطی را کاهش دهد.

منبع: بانک ملی ایران

عناوین برگزیده