تاریخ: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۸:۲۵
کد خبر: ۲۰۹۳۳۰
در سومین جشنواره و نمایشگاه‌ ملی فولاد ایران:
‌می‌متالز - رئیس انجمن فولاد در خصوص سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران گفت: این جشنواره ملی در راستای بهره‌برداری حداکثری از توانمندی‌های داخلی زنجیره آهن و فولاد کشور از سنگ آهن تا محصول نهایی برگزار می‌شود.

به گزارش می‌متالز، بهرام سبحانی، خاطرنشان کرد: سومین جشنواره فولاد با حضور تامین‌کنندگان داخلی و مدیران شرکت‌های آهن و فولاد کشور برگزار می‌گردد و شرکت‌های برگزیده تامین‌کننده داخلی در زنجیره آهن و فولاد با حضور مقامات، مدیران و مسئولین فولاد کشور مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.

به گفته رئیس سومین جشنواره فولاد، این رویداد با هدف کاهش نیاز ارزی در تامین قطعات و تجهیزات، دانش فنی و مهندسی و مواد مصرفی مورد نیاز از طریق ارائه فرصت‌های ساخت داخل برگزار می‌گردد و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، ایمیدرو، شرکت‌های بزرگ فولادی و معدنی در آن مشارکت دارند.

رئیس انجمن فولاد در رابطه با جزئیات سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران گفت: سومین جشنواره فولاد شامل مراسم افتتاحیه، نمایشگاه اختصاصی، پنل تخصصی وکارگاه‌های آموزشی و اختتامیه است که بخشی از آن به تقدیر از برگزیدگان و اهدای جایزه ملی فولاد ایران و برگزاری میز تعمیق ساخت داخل در زنجیره فولاد با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزیر صنعت، معدن و تجارت و سایر مقامات و مدیران معدنی و فولادی اختصاص خواهد یافت.

شایان ذکر است، سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با رویکرد بومی سازی، افزایش توان تأمین و توسعه تکنولوژی در زنجیره فولاد کشور به همت انجمن تولید کنندگان فولاد ایران از تاریخ ۴ تا ۶ خردادماه در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود و دریافت اطلاعات و ثبت نام در این رویداد در سایت events.steeliran.org قابل انجام است.

منبع: خبرگزاری کار ایران (ایلنا)