تاریخ: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۹:۴۵
کد خبر: ۲۰۹۷۹۱
‌می‌متالز - مصاحبه تخصصی داوطلبین استخدامی بانک توسعه تعاون مربوط به هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در این بانک برگزار شد.

به گزارش می‌متالز، هفت تیم تخصصی مصاحبه کننده متشکل از مدیران ستادی بانک توسعه تعاون طی چهار روز با حضور در ۱۷ پایگاه استانی، با پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور به مصاحبه تخصصی پرداختند.

گفتنی است آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور طی روز‌های یازدهم و دوازدهم دیماه سال گذشته در سراسر کشور برگزار شد و در مقطع کنونی و مرحله مصاحبه نیز، معاونین مدیر عامل، برخی مدیران و روسای ادارات ستادی بانک توسعه تعاون به همراه مدیران استانی در قالب هفت تیم با حضور در استان‌های تهران، البرز، زنجان، قزوین، قم، مرکزی، همدان، کرمانشاه، اصفهان، یزد، فارس، کرمان، خوزستان، هرمزگان، بوشهر، خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان به مصاحبه با داوطلبین سه برابر ظرفیت می‌پردازند و نفرات برگزیده پس از احراز شرایط، جذب بانک توسعه تعاون می‌شوند.

شایان ذکر است برگزاری آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور به عنوان راهکار و ابزاری جهت شایسته‌گزینی و عدالت استخدامی میان افراد جامعه و بکارگیری جوانان تحصیل کرده و دانش‌آموختگان دانشگاه در نظر گرفته شده است و بانک توسعه تعاون نیز از این راهکار برای جذب جوانان باانگیزه، متخصص و دارای مهارت بهره برده است. در این مقطع ۱۲۰ نفر جذب بانک توسعه تعاون می‌شوند و تا حد زیادی کادر مورد نیاز استان‌ها به ویژه استان‌های جنوبی تکمیل می‌گردد.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)

عناوین برگزیده