تاریخ: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۳:۱۰
کد خبر: ۲۰۹۸۳۶
‌می‌متالز - رئیس کمیسیون صنایع مجلس گفت: برای من جای امیدواری هست که بخش خصوصی، فعالان تولیدی و صنعتی خودشان در برپایی این پویش میدان‌داری می‌کنند

به گزارش می‌متالز، عزت‌الله اکبری‌تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع مجلس نیز در سخنانی ضمن تشکر از میزبانان برنامه بابت راه‌اندازی «پویش دعوت از آیت‌الله رئیسی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری» اظهار داشت: استقبال بسیار زیاد فعالان حوزۀ صنعت معدن تجارت و اصناف از این پویش موجب خوشحالی است و علیرغم اینکه متأسفانه محدودیت‌های کرونایی مانع حضور همۀ عزیزان شده است، برای من جای امیدواری هست که بخش خصوصی، فعالان تولیدی و صنعتی خودشان در برپایی این پویش میدان‌داری می‌کنند که البته اصل هم همین است.

وی افزود: اگر بخش خصوصی، صنعتگران و تولیدکنندگان واقعاً مطالبه‌گر باشند، هیچ وزیر یا رئیس‌جمهوری جرئت معطل گذاشتن کار مردم را ندارد، یا اینکه خلاف کند یا مشابه وضعیت نامناسب امروز همه چیز را رها کند. از شما که فعال و باغیرت علیرغم وجود شدیدترین فشارها، روی پای خود ایستاده‌اید سپاسگذارم که مردم، نظام و مملکت را تنها نگذاشته و تولید را زنده نگه‌داشته‌اید.

اکبری خاطرنشان کرد: بنده باور دارم که می‌توانیم مملکت خودمان را توسط مردم و بخش خصوصی به بهترین شکل بسازیم و نه‌تن‌ها مشکلات مملکت را نه برطرف کنیم، بلکه نیاز خیلی کشور‌های دیگر را تأمین کنیم و امیدی برای ملت‌ها و دولت‌های دیگر باشیم.

گفتنی است در ابتدای این همایش تعدادی از فعالان اقتصادی حوزه‌های صنعت معدن تجارت و اصناف کشور و صاحبان برخی شرکت‌های معتبر تولیدی صاحب‌نام، در سخنانی به بیان معضلات موجود در فضای اقتصادی کشور پرداخته و با ارائۀ راهکارهایشان، دلایل خود برای دعوت از آیت‌الله رئیسی را توضیح دادند.

همچنین تمامی حاضرین در این نشست با امضای نامه‌ای خطاب به «رئیس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی» خواستار تلاش برای جلب نظر آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی جهت کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ شدند.

عناوین برگزیده