تاریخ: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۲:۴۸
کد خبر: ۲۱۳۲۷۵
‌می‌متالز - بورس کالای ایران با برگزاری ۱۸ دوره آموزشی رایگان در حوزه‌های مختلف معاملاتی و ابزار‌های مالی به استقبال تابستان ۱۴۰۰ می‌رود.

به گزارش می‌متالز، شرکت بورس کالای ایران در نظر دارد با برگزاری ۱۸ کارگاه آموزشی، برنامه‌های متنوعی را در فصل تابستان امسال برای علاقه‌مندان به این حوزه به اجرا درآورد.

در همین راستا، کارگاه‌های آموزشی بورس کالای ایران برای فصل تابستان از تاریخ ۷ تیر ماه آغاز می‌شود و تا ۱۶ شهریور ماه ادامه دارد. این کارگاه‌ها با موضوعاتی همچون آشنایی با سازوکار معاملات بازار فیزیکی بورس کالای ایران، آشنایی با نحوه انجام معاملات به روش مناقصه در بازار فیزیکی بورس کالای ایران و آشنایی با معاملات اموال غیر منقول (املاک و مستغلات) در بازار فرعی بورس کالای ایران برگزار می‌شود. آشنایی با سازوکار معاملات بازار مالی بورس کالای ایران و آشنایی با سازوکار معاملات بازار مشتقه بورس کالای ایران نیز از دیگر دوره‌های آموزشی در فصل پیش روست.

دوره‌های آشنایی با سازوکار معاملات بازار مالی بورس کالای ایران با محوریت قرارداد‌های سلف موازی استاندارد، گواهی سپرده کالایی و صندوق‌های کالایی و دوره‌های آشنایی با سازوکار معاملات بازار مشتقه بورس کالای ایران با محوریت قرارداد‌های آتی و قرارداد‌های اختیار معامله توسط مدرسین مربوطه آموزش داده می‌شود.

این گزارش می‌افزاید، تمامی کارگاه‌های آموزشی بورس کالای ایران به صورت رایگان برگزار می‌شود و حداقل نفرات برای تشکیل کارگاه‌ها ۱۰ نفر اعلام شده است.

ثبت نام برای حضور در کارگاه‌های آموزشی ضروری است و علاقه مندان می‌توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر از طریق پرتال آموزش بورس کالای ایران و منوی آموزش و پژوهش سایت اقدام نمایند.

تاریخ پایان ثبت نام در هر یک از کارگاه‌ها یک روز قبل از شروع آن کارگاه است.

منبع: بورس کالای ایران

عناوین برگزیده