تاریخ: ۲۱ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۰:۵۳
کد خبر: ۲۱۷۹۵۷
‌می‌متالز - بنا بر اطلاعات به دست آمده درباره قیمت مسکن و نرخ اجاره در برخی از مناطق و شهر‌های اطراف تهران، لیستی از متوسط قیمت اجاره مسکن در برخی از مناطق و شهر‌های اطراف به دست آمده است.

به گزارش می‌متالز، بازار مسکن در شهر‌ها و مناطق اطراف تهران با توجه به افزایش نرخ اجاره مسکن در تهران با استقبال بیش‌تری همراه است.

بر اساس آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار و قیمت مسکن در شهر‌ها و مناطق اطراف تهران، لیستی از متوسط نرخ اجاره مسکن در برخی از مناطق اطراف تهران به دست آمده است.

بنا بر اطلاعات موجود در جدول زیر، متوسط اجاره ماهانه پرند، رباط کریم و پاکدشت در کانال دو میلیون تومان و در منطقه اندیشه پنج میلیون تومان ثبت شده است که ارزان‌ترین و گران‌ترین منطقه در بین مناطق زیر هستند.

متوسط نرخ اجاره مسکن در قرچک و بومهن در حدود سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ثبت شده است.

شهر پردیس با متوسط اجاره ۴٫۳ میلیون تومان ماهانه، شهریار ۴٫۴ میلیون تومان، شهر قدس ۴٫۵ میلیون تومان، رودهن ۴٫۷ میلیون تومان اعلام شده‌اند.

در جدول زیر متوسط نرخ اجاره ماهانه در برخی از مناطق و شهر‌های اطراف تهران را مشاهده می‌کنید. (دقت داشته باشید قیمت‌ها متوسط اجاره یک متر مربع و همینطور میانگین اجاره کامل یک آپارتمان مسکونی ۸۰ متری دو تا پنج سال در شهر تهران و حومه در ۱۰ روز گذشته آگهی‌های دیوار است.) (قیمت‌های گزارش شده حاصل جمع اجاره بهای ماهانه و سه درصد مبلغ ودیعه است.)

نرخ اجاره مسکن در اطراف تهران / پردیس ارزان‌تر است یا شهر قدس؟

منبع: تجارت نیوز

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده