تاریخ: ۲۶ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۵:۲۹
کد خبر: ۲۱۸۶۴۳
‌می‌متالز - از ابتدای امسال تا پایان هفته گذشته طی ۷۶ روز معاملاتی تعداد ۴۷۷میلیارد و ۱۳۵میلیون انواع اوراق بهادار دادوستد شده است.

به گزارش می‌متالز، از ابتدای امسال تا پایان هفته گذشته تعداد ۴۷۷ میلیارد و ۱۳۵ میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۳۶۴۷ هزار و ۵۲۶ میلیارد ریال در بیش از ۴۹ میلیون و ۱۸۱ هزار و ۸۶ دفعه طی ۷۶ روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار مورد معامله قرار گرفت.

این درحالی است که تعداد ۴۷ میلیارد و ۴۰۹ میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۸۷۰ هزار و ۵۵۷ میلیارد ریال نیز در این مدت مورد معامله قرار گرفته است.

این گزارش می‌افزاید: شاخص بورس نیز در این ۷۶ روز با ۲ هزار و ۱۶۴ واحد کاهش، معادل ۰.۱۷ درصد افت کرد و در پایان هفته گذشته به رقم یک میلیون و ۳۰۵ هزار و ۵۴۳ واحد رسید. شاخص کل هموزن نیز در این مدت با ۳۸ هزار و ۱۰۸ واحد کاهش، معادل ۸.۶۶ درصد افت کرد و رقم ۴۰۱ هزار و ۶۹۳ واحد را به نمایش گذاشت.

شاخص بازار اول هم در این مدت با ۹ هزار و ۸۳۹ واحد افزایش در این مدت به رقم ۹۷۸ هزار و ۹۳۸ واحد و شاخص بازار دوم با ۴۳ هزار و ۱۵۳ واحد کاهش به عدد ۲ میلیون و ۵۵۹ هزار و ۵۹۵ واحد رسیدند که به این ترتیب شاخص بازار اول با ۱.۰۲ درصد کاهش و شاخص بازار دوم با ۱.۶۶ درصد افت همراه شدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

عناوین برگزیده