تاریخ: ۲۸ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۰۳:۲۸
کد خبر: ۲۱۸۹۷۰
‌می‌متالز - محمد اسلامی درآیین افتتاح پروژ‌های عمرانی وزارت راه و شهرسازی در ملارد به گفت: تفاهم نامه‌ای با وزیر ارشاد برای خانه دار شدن خبرنگاران تنظیم شده و امضا می‌شود.

به گزارش می‌متالز، وزیر راه و شهرسازی گفت: تفاهم نامه خانه دار شدن اصحاب فرهنگ و رسانه در دست اقدام است و به زودی منعقد می‌شود.

محمد اسلامی درآیین افتتاح پروژ‌های عمرانی وزارت راه و شهرسازی در ملارد گفت: تفاهم نامه‌ای با وزیر ارشاد برای خانه دار شدن خبرنگاران تنظیم شده و امضا می‌شود.

وی ادامه داد: براین اساس مقدمات برای خانه دار شدن اصحاب فرهنگ و رسانه در اقدام ملی مسکن در دست انجام است و خبرنگاران هم صاحب خانه می‌شوند.

اسلامی همچنین گفت که سیاست وزارت راه و شهرسازی اتمام پروژه‌های روبنایی و زیربنایی بود و گوشه‌ای از آن، بهره برداری از بیش از ۷۰ بیمارستان در دولت تدبیر امید بود که ۹ بیمارستان آن "لوکس" است.

وی با با اشاره به کمبود‌های زیرساختی در شهرستان ملارد اظهار داشت:یک فرهنگسرا در شهر صفادشت ملارد برای افزایش سرانه‌ها و جبران کمبود‌ها تقدیم مردم می‌شود.

اسلامی با بیان اینکه کاستی‌های مسکن مهر باید در شهرستان ملارد جبران شود، بیان کرد: قرارداد مشارکت اداره کل راه و شهرسازی با شهرداری در رابطه با ایجاد زیرساخت‌ها و فضای سبز در مسکن مهر صفادشت منعقد شده است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به کلنگ زنی ایجاد زیرساخت‌هایی دیگر در مسکن مهر ملارد، گفت: مدرسه، فرهنگسرا، خانه بهداشت و پروژه‌های روبنایی که منطبق بر نیاز مردم باید ساخته و تقدیم آنان شود.


پروژه‌ها باید در کمترین زمان ساخته شود

اسلامی به ایجاد پروژه‌های روبنایی در سراسر کشور اشاره کرد و افزود: پروژه‌ها باید در کمترین زمان ساخته و تقدیم مردم شود نه اینکه ساخت آن‌ها ۱۰ سال طول بکشد.

وی تصریح کرد: مسکن مهر تنها ساخت مسکن نیست بلکه باید به کلانتری، سرای محله، مراکز تجاری، فرهنگسرا، مدرسه و مراکز بهداشتی مجهز شود.

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی جماران (جی پلاس)

عناوین برگزیده
پرطرفدارترین عناوین