تاریخ: ۳۱ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۶:۱۴
کد خبر: ۲۱۹۳۹۷
‌می‌متالز - ۶۰ لیتر سهمیه بنزین مرداد ماه خودرو‌های شخصی بدون تغییری ساعت ۲۴ امشب در کارت‌های هوشمند سوخت شخصی شارژ می‌شود، اما سهمیه بنزین رانندگان تاکسی‌های آنلاین چه می‌شود؟

به گزارش می‌متالز، ۶۰ لیتر سهمیه بنزین تیرماه به کارت هوشمند سوخت خودرو‌های شخصی و ۲۵ لیتر بنزین به کارت سوخت موتورسیکلت‌ها با قیمت ۱۵۰۰ تومان واریز می‌شود.

همچنین سهمیه سوخت خودرو‌های عمومی و خدماتی مطابق جدول سهمیه طرح مدیریت مصرف سوخت واریز می‌شود در این میان باز هم خبری از سهمیه سوخت رانندگان تاکسی‌های آنلاین نیست.

رضا الفت نسب، عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب و کار‌های اینترنتی در این زمینه به تجارت‌نیوز می‌گوید: تعطیلی‌ها همه چیز را به تعویق انداخته است.

او توضیح می‌دهد: مستندات به شرکت‌ها ارائه شده و قرار بوده در همین مدت به سامانه منتقل شود، اما تعطیلات باعث شده این موضوع هم به تعویق افتاده شود.

گفتنی است رانندگان به کمک سامانه سماس‌ می‌توانند، مانده اعتبار سوخت، تاریخچه اعتبار، تاریخچه، برداشت اعتبار، تغییر رمز اعتبار سوخت، بازیابی رمز اعتبار خود را مشاهده کنند.

این سامانه از تاکسی‌های آنلاین به وزارت کشور وصل می‌شود و بعد از هر سفر، میزان سوخت محاسبه می‌شود و به راننده سهمیه تعلق می‌گیرد، اما هنوز خبری از به راه اندازی این سامانه نیست.

منبع: تجارت نیوز

عناوین برگزیده
پرطرفدارترین عناوین