تاریخ: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۳:۱۰
کد خبر: ۲۱۹۷۱۵
استخراج درآمد از دل این معدنی به تعطیلی خورد؛
‌می‌متالز - از سوی دیگر با نگاهی به آمار عرضه‌های این شرکت در هفته جاری نیز می‌توان دریافت که هر تن از این کالا ۳۴ هزارتومان گران‌تر شده و این شرکت، تنی ۲ میلیون ۶۷۸ هزارتن کنسانتره سنگ آهن را به فروش رسانده است.

به گزارش می‌متالز، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در معاملات آخرین هفته تیرماه در بورس‌کالا با عرضه کنسانتره سنگ‌آهن گام به رینگ معاملات این بازار گذاشته بود و همانند هفته گذشته، محصول دیگری را به سبد خود اضافه نکرد.

با نگاهی به معامله هفته گذشته این شرکت می‌توان به این نکته دریافت که شرکت با ۵۰ هزارتن عرضه و البته معامله تمام کنسانتره‌ها به ارزش نقدی ۱۳۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی دست یافت تا هر تن از این محصول را با نرخ ۲ میلیون ۶۴۴ هزارتومان به‌فروش رسانده باشد.

از سوی دیگر با نگاهی به آمار عرضه‌های این شرکت در هفته جاری نیز می‌توان دریافت که هر تن از این کالا ۳۴ هزارتومان گران‌تر شده و این شرکت، تنی ۲ میلیون ۶۷۸ هزارتن کنسانتره سنگ آهن را به فروش رسانده است.

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با عرضه ۲۵ هزارتنی کنسانتره سنگ آهن در معاملات آخرین هفته تیرماه گام به رینگ معاملات بازارسرمایه گذاشت اما؛ تعطیلی‌ها باعث شد که این شرکت در مقایسه به هفته گذشته، ۶۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، فروش کمتری را به ثبت برسانند.

با توجه به آنکه تمام عرضه‌ها از سوی مشتریان پاسخ مثبت داده شد و تمام کنسانتره‌های سنگ‌آهن به‌فروش رسید، رقم ۶۶ میلیارد و ۹۵۰ میلیون نیز عاید این شرکت شد.

منبع: بورس نیوز

عناوین برگزیده