تاریخ: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۳:۵۳
کد خبر: ۲۲۱۱۰۰
افزایش درآمد‌های فرآوری زغال‌سنگ پروده طبس در ۴ ماه متوالی؛
‌می‌متالز - میزان فروش محصول «زغال سنگ کنسانتره کک‌شو» شرکت فرآوری زغال‌سنگ پروده طبس در تیرماه برابر با ۱۸.۴۹۰ تن اعلام‌شده است.

به گزارش می‌متالز، شرکت فرآوری زغال‌سنگ پروده طبس در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به تیرماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده طی دوره یک ماهه را مبلغی بالغ‌بر ۷۰۷.۵۹۸ میلیون ریال گزارش شده، میزان درآمدی که این شرکت از ابتدای سال مالی تا انتهای تیرماه کسب کرده برابر با ۲.۴۷۰ میلیارد ریال گزارش شده، همچنین میزان سرمایه اعلام شده از سوی این شرکت معدنی ۵۴۰ میلیارد ریال به ثبت رسیده است.

تثبیت روند صعودی درآمد‌های

میزان درآمد حاصل‌شده "کپرور"

تثبیت روند صعودی درآمد‌های

بر پایه این گزارش صورت گرفته، شرکت کپرور در تیرماه سال جاری نسبت به ماه گذشته رشد ۱۲ درصدی درآمد‌ها را در پی داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۳۲ درصد اُفت درآمد را شاهد بوده، مقدار درآمدی که این شرکت معدنی توانسته از ابتدای سال مالی تا انتهای تیرماه برابر با ۲.۴۷۰ میلیارد ریال بوده که با افزایش ۱۱۲ درصد روبه‌رو بوده است.

میزان فروش محصول «زغال سنگ کنسانتره کک‌شو» شرکت فرآوری زغال‌سنگ پروده طبس در تیرماه برابر با ۱۸.۴۹۰ تن اعلام‌شده و لازم به ذکر است که تمامی درآمد شرکت از طریق فروش داخلی بوده، شرکت از ابتدای سال مالی تا انتهای تیرماه ۱۴۰۰ درمجموع ۶۷.۵۱۱ تن فروش داشته که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال گذشته رشد ۵۰ درصدی داشته است.

منبع: بورس نیوز