تاریخ: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۶:۲۰
کد خبر: ۲۲۱۱۸۱
‌می‌متالز - پتروشیمی شازند که یکی از نخستین و مهم‌ترین واحد‌های پتروشیمی کشور می‌باشد، اکنون با اعتماد و حمایت از کاتالیست‌های تولید شده در شرکت دانش بنیان گسترش فناوری خوارزمی، باور به دانش و توانمندی تولید ملی را بیش از پیش به منصه ظهور رسانده است.

به گزارش می‌متالز، پس از انعقاد قرارداد‌های خرید جاذب‌های سولفورزدایی که در شهریور ماه سال جاری در راکتور مربوطه بارگذاری خواهند شد و نیز کاتالیست‌های ریفرمینگ اولیه بخار آب، مجتمع عظیم پتروشیمی شازند، قرارداد خرید کاتالیست‌های هیدروژناسیون مورد نیاز خود را نیز با شرکت گسترش فناوری خوارزمی منعقد نمود. این کاتالیست‌ها که یکی از استراتژیک‌ترین کاتالیست‌ها در فرآیند تولید هیدروژن به حساب می‌آیند، از اهمیت فوق العاده‌ای برخوردار هستند که پتروشیمی شازند با توجه به نتایج کلیه تست‌ها و تاییدیه‌های متعدد اخذ شده توسط خوارزمی، اقدام به عقد این قرارداد نمود.

عملکرد درخشان کاتالیست‌های هیدروژناسیون تولیدی خوارزمی در مجتمع‌های پتروشیمی سبلان و پردیس و تایید عملکرد این کاتالیست‌ها از سوی پتروشیمی معظم خراسان، نشان از تصمیم خردمندانه پتروشیمی شازند در حسن اعتماد به این تولید کننده قدرتمند داخلی دارد.

منبع: گسترش فناوری خوارزمی