تاریخ: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۳:۰۸
کد خبر: ۲۲۱۲۴۴
‌می‌متالز - امروز سهامداران شرکت‌های بورس کالای ایران، معدنی دماوند و نیروکلر در بورس و معامله‌گران شرکت‌های بیمه تجارت نو، پخش هجرت و فرابورس ایران در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش می‌متالز، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۲ هزار و ۳۴۷ واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۳۵۷ هزار و ۸۹۹ واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۶ میلیارد و ۷۴۸ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۴ هزار و ۴۶۲ میلیارد تومان در بیش از ۶۸۹ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های بورس کالای ایران، معدنی دماوند و نیروکلر بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های فولاد امیرکبیر کاشان، لعابیران و سرمایه‌گذای سهام عدالت استان کرمانشاه افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازار‌های فرابورس ایران هم با معامله ۲ میلیارد و ۹۴۶ میلیون ورقه به‌ارزش ۳ هزار و ۳۴ میلیارد تومان در ۳۶۰ هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۸۷ واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۹ هزار و ۸۷۰ واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های بیمه تجارت نو، پخش هجرت و فرابورس ایران بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بیمه زندگی آسیا سیر ارس، بانک دی و داروسازی سبحان انکولوژی بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

مطالب مرتبط