تاریخ: ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۲:۳۷
کد خبر: ۲۲۱۳۳۷
با صدور اطلاعیه‌های جداگانه اعلام شد؛
‌می‌متالز - مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه‌های جداگانه از پذیرش پلی اتیلن ترفتلات (Pet) گرید بطری شرکت Wankai New Material کشور چین، شمش روی شرکت سپنتا روی، ورق فولادی شرکت نورد و لوله اهواز و گندله سنگ آهن شرکت آهن اسفنجی اردکان در بازار اصلی این بورس خبر داد.

به گزارش می‌متالز، براساس این اطلاعیه ها، در سیصد و چهارمین جلسه کمیته عرضه در تاریخ ۱۰ مرداد ماه جاری پس از بررسی مدارک و مستندات، ۱۰ هزار تن پلی اتیلن ترفتلات (Pet) شرکت Wankai New Material کشور چین را که عرضه کننده آن شرکت بازرگانی راهبر نگین صبا است، مورد پذیرش قرار داد.

همچنین پذیرش ۱۰۰ هزار تن ورق فولادی شرکت نورد و لوله اهواز که عرضه کننده آن گروه صنعتی شکوه قطب آروند است، پس از بررسی مدارک و مستندات در بازار اصلی بورس کالای ایران مورد تصویب قرار گرفت. در این جلسه، کمیته عرضه بورس کالا گندله سنگ آهن شرکت آهن اسفنجی اردکان را نیز پس از بررسی مدارک و مستندات در بازار اصلی پذیرش کرد.

علاوه بر این در جلسه مذکور پذیرش ۲۵۰۰ تن شمش روی شرکت سپنتا روی که عرضه کننده آهن شرکت کانه آرایی آریا است به تصویب رسید.

منبع: کالاخبر

عناوین برگزیده
پرطرفدارترین عناوین