تاریخ: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۳:۲۱
بازدید: ۳۴۶
کد خبر: ۲۲۱۸۸۲
سرویس خبر : آهن و فولاد

پیام مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران به مناسبت روز خبرنگار

‌می‌متالز - پیام مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران به مناسبت روزخبرنگار را در اد امه بخوانید.

به گزارش می‌متالز، متن پیام به شرح زیر است:

جـان نباشد جـز خـبـر در آزمـون هرکه را افـزون خبـر جـانش فــزون

خبرنگاران به راستی سمبل تعهد، وظیفه شناسی، دلسوزی، آگاهی بخشی ومطالبه گران حقیقت هستندکه حتی جانشان را برای روشنی بخشی وعینیت بخشیدن به نون والقلم مایسطرون درطبق اخلاص گذاشته اند.
درپیام مهندس علیرضا رشیدی، سرپرست شرکت ملی فولاد ایران، به مناسبت فرارسیدن روزخبرنگارآمده است: هفدهم مرداد که یادآور ایثارگری ورشادت خبرنگاران شهیدی، چون محمودصارمی؛ مرتضی آوینی وخبرنگاران شهید هواپیمای"سی ۱۳۰"، می‌باشد را به همه خبرنگاران ایران اسلامی تبریک وتهنیت عرض نموده وبرای این عزیزان موفقیت واستواری درانجام وظایف خطیرشان آرزومندم.
اصحاب رسانه وصاحبان قلم درحقیقت امانتداران زیباترین پیام الهی هستندکه پیامبرعظیم الشان را، به خواندن بنام خالق وقسم خوردن به قلم بشارت می‌دهد.
"اقرا باسم ربک الذی خلق"و"نون والقلم ومایسطرون"، درحقیقت اولین خبروپیام هابرای آغازیک بعثت زیبا وشروع رسالتی الهی است که از پیامبرعزیزمان، نزدصاحبان قلم به ودیعه گذاشته شده است وخبرنگاران نیز باید حرمتدار وپاسدار حریم این پیام‌های الهی باشند.
هفدهم مرداد، یک فرصت زیباست برای پاسداشت مقام شامخ حرمتداران "قلم"، آن‌هایی که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه جان خود را برای تداوم انقلاب اسلامی نثارکردند، واینجاست که باید بگوییم خبرنگاران به راستی سمبل تعهد، وظیفه شناسی، دلسوزی، آگاهی بخشی ومطالبه گران حقیقت هستندکه حتی جانشان را برای روشنی بخشی وعینیت بخشیدن به "نون والقلم مایسطرون" درطبق اخلاص گذاشته اند.
دردورانی که ازآن بعنوان عصر"ارتباطات ودهکده جهانی" یادمی کنند؛ براین باوریم که نقش خبرو خبرنگار به عنوان ابزار‌های آگاهی بخشی، با نقشی حیاتی و انکار ناپذیری که دارند، بیش ازبیش دیده شده وحرمت گذاشته شود. این روز شاید تنها روزی است که این انسان‌های شریف و از جان گذشته به چشم می‌آیند و از زحمت کشان عرصه خبرواطلاع رسانی، تقدیر و تشکر بعمل می‌آید.
اینجانب ضمن گرامیداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه، فرارسیدن ۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید محمودصارمی و روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران صدیق و کوشا تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان، سعادت، سلامت و توفیق همگان را خواستارم.

منبع: شرکت ملی فولاد ایران

عناوین برگزیده