تاریخ: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۳:۳۷
بازدید: ۲۹۲
کد خبر: ۲۲۱۸۸۷
سرویس خبر : معادن و مواد معدنی

چادرملو در قله افتخارات یزد قرار دارد

‌می‌متالز - مدیرکل صدا و سیمای استان یزد در جمع خبرنگاران آزاد صدا و سیمای این استان از چادرملو به عنوان قله افتخارات یزد نام برد و افزود: این شرکت خدمات ارزنده و قابل تقدیری در عمل به مسوولیت‌های اجتماعی ارائه کرده است و انتظار می‌رود سایر صنایع نیز به تکالیف اجتماعی خود عمل نمایند.

به گزارش می‌متالز، پهلوانان همچنین گفت: به عنوان یک شهروند به وجود این شرکت و اقدامات گسترده آن از جمله انتقال آب خلیج فارس به این استان افتخار می‌کنم.

وی گفت امروزه که برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در همراهی با رسانه‌های معاند در پی سیاه نمایی و پاشیدن بذر یاس ناامیدی در جامعه هستند وظیفه ما انعکاس این موفقیت‌ها برای امید بخشی به مردم کشورمان است.

در مراسمی که به مناسبت روز خبرنگار در مجتمع صنعتی چادرملو برگزار شد همچنین خلیلی مدیر این مجتمع فولادی با اشاره به رکورد شکنی‌های متعدد چادرملو در تولید مواد اولیه و فرآورده‌های فولادی گفت: در سال گذشته چادرملو موفق شد صادرات قابل توجهی در زمینه فولاد داشته باشد و بخشی از نیاز کشور به ارز را تامین نماید. وی گفت ما خود را سرباز خط مقدم جبهه تولید میدانیم که تکلیف ما تلاش برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در امر اقتصاد مقاومتی و تولید، خودکفایی و اشتغالزایی است.

در این مراسم معاون سیاسی و امنیتی استانداری یزد و جمعی از فرمانداران و مسوولان محلی نیز حضور داشتند.

عناوین برگزیده