تاریخ: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۶:۴۴
بازدید: ۴۱۱
کد خبر: ۲۲۱۹۲۳
سرویس خبر : اقتصاد و تجارت

پیام تبریک مدیر عامل بانک سپه به مناسبت روز خبرنگار

‌می‌متالز - مدیر عامل بانک سپه با صدور پیامی روز خبرنگار را به این قشر فرهیخته تبریک گفت.

به گزارش می‌متالز، بر اساس این گزارش متن پیام محمد کاظم چقازردی مدیر عامل بانک سپه خطاب به خبرنگاران به شرح ذیل می‌باشد.
حمد و سپاس خاص ذات کبریایی است که «اندیشه و خرد» را در وجود آدمی به ودیعه نهاد تا روشنایی بخشی باشد در سیر الی الله.
در عصر دانش که ارتباطات وسعتی به پهنای تمامی گیتی و به بلندای علم و اراده خردمندان جامعه دارد. هنرمند حقیقی کسی است که گوهر وجودی خویش را در زلال پاکی‌ها جلا داده و قلم را در دستان با مناعت خود جان بخشیده تا رسالتی معظم را به سرانجام برساند.
در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران روز خبرنگار مقارن با شهادت شهیدی والامقام است. نام «شهید محمود صارمی» تا ابد در تارک روشن عرصه خطیرخبرنگاری می‌درخشد و مشعل فروزانی است برای عاشقان راه حق و حقیقت.
بی تردید رسالت و مجاهدت‌های دلسوزانه و متفکرانه اصحاب خبر و رسانه، آن چنان مهم و تاثیرگذار است که می‌تواند با تعمیق اندیشه تصمیم گیران و صاحبان مسوولیت، تعالی یک سازمان و نهایتاً یک جامعه را رقم زند.
اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن هفدهم مردادماه «روز خبرنگار» به شما فرهیختگان این عرصه سترگ، از تلاش‌ها و تشریک مساعی ارزنده و سازنده شما با نخستین بانک ایرانی، سپاسگزارم و از درگاه ایزد منان، سلامت و توفیق مستمرتان را در مسیر ارتقای ایران اسلامی خواهانم.

محمدکاظم چقازردی

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)

عناوین برگزیده