تاریخ: ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۴:۱۶
کد خبر: ۲۲۳۴۳۹
‌می‌متالز - مرحله نخست واکسیناسیون کارکنان «مجتمع فولاد خراسان» در برابر ویروس کرونا از روز سه شنبه ۲۶ مرداد ماه ۱۴۰۰ آغاز شد.

به گزارش می‌متالز، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان با تاکید بر اهمیت حفظ سلامت کارکنان و پیمانکاران در برابر ویروس کرونا و لزوم حفظ تولید پایدار فولاد در کشور، اظهار کرد: از آن جا که مجموعه‌های بزرگ تولیدی، جزو گروه ۱ (مشاغل ضروری) بوده و نظر به لزوم حفظ ثبات بازار و برآوردن نیاز کشور، خطوط تولید آن‌ها مشمول تعطیلات ابلاغی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا نمی‌باشد، با هماهنگی کارگروه پیشگری از کرونا در شرکت و دانشگاه علوم پزشکی نیشابور برنامه واکسیناسیون متمرکز تمامی کارکنان آغاز و بیش از ۳۰۰۰ نفر نیروی انسانی شرکت اعم از نیرو‌های رسمی و پیمانکاران شاغل در سایتِ بزرگترین مجموعه صنعتی استان در برابر این بیماری واکسینه می‌شوند.

همچنین شهرام بقراط مدیر روابط عمومی فولاد خراسان گفت: همکاران «معاونت منابع انسانی» و واحد «ایمنی، بهاشت و محیط زیست» موظف شده اند تمام امکانات لازم برای شتاب‌بخشی و اجرای مطلوب روند واکسیناسیون را برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا به کار گیرند.

به گفته وی معاون منابع انسانی شرکت، تزریق واکسن کرونا به کارکنان، روزانه برای دست کم ۳۰۰ تَن از همکاران برنامه ریزی شده و به منظور پوشش کامل واکسیناسیون کارکنان شاغل با پیگیری‌ها و تعاملاتی که با علوم پزشکی نیشابور صورت گرفته، سهمیه‌های لازم اختصاص یافته است.

وی خاطرنشان کرد: برای خدمت‌رسانی موثرتر، کارکنان دارای بیماری زمینه‌ای و ریسک بالاتر شغلی در اولویت پوشش واکسیناسیون قرار خواهند گرفت.

بقراط در پایان از تلاش‌ها و پیگیری‌های مدیریت عالی شرکت، رئیس علوم پزشکی نیشابور در زمینه همکاری برای تامین واکسن مورد نیاز کارکنان این مجتمع قدردانی کرد.

منبع: چیلان

عناوین برگزیده