تاریخ: ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۴:۲۰
بازدید: ۵۷۲
کد خبر: ۲۲۳۴۴۰
سرویس خبر : محیط زیست

واکسیناسیون کارکنان، بازنشستگان و خانواده‌های آنان در شرکت فولاد خوزستان

‌می‌متالز - واکسیناسیون کارکنان، بازنشستگان و خانواده‌های آنان در شرکت فولاد خوزستان آغاز شد.

به گزارش می‌متالز، از تاریخ سوم مرداد ماه ۱۴۰۰ واکسیناسیون کارکنان، بازنشستگان و خانواده‌های آنان، جهت جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا، در سالن چند منظوره فرهنگسرای دویست دستگاه شرکت فولاد خوزستان آغاز شد.

غلامرضا فروغی نیا مدیر روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان گفت:طرح واکسیناسیون با مساعدت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور و بهداشت شرق اهواز، موافقت مدیرعامل، تلاش قائم مقام مدیرعامل در امور سلامت و بهداشت کارکنان و با همکاری واحد‌های بهداشت، درمان، ایمنی و محیط زیست، خدمات و امور اجتماعی، بازرسی و نظارت، آموزش و توسعه منابع انسانی، انرژی و سیالات و روابط عمومی در حال انجام است.

تاکنون واکسیناسیون برای ۲۵۰ تَن از کارکنان، بازنشستگان و خانواده‌های آنان انجام شده و پیش بینی می‌شود تا پایان زمان تعیین شده امروز (ساعت ۱۹:۰۰) این تعداد به ۴۰۰ تَن افزایش یابد.

گفتنی است، طرح واکسیناسیون (سنین بالای ۴۸ سال) طبق زمان بندی تعیین شده، یکشنبه سوم مردادماه ۱۴۰۰ برای کارکنان رسمی و قراردادی، دوشنبه چهارم مردادماه ۱۴۰۰ برای کارکنان پیمانکار مستمر و غیر مستمر و سه شنبه پنجم مردادماه ۱۴۰۰ برای بازنشستگان و خانواده‌های آنان انجام شد.

همچنین به لطف خدا و با مساعدت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور و بهداشت شرق اهواز، موافقت مدیرعامل محترم و هماهنگی‌ها و تلاش قائم مقام محترم مدیرعامل در امور سلامت و بهداشت کارکنان، واکسیناسیون کارکنان رسمی، قراردادی، پیمانکاران مستمر و غیرمستمر و خانواده‌های آنان به طور اختصاصی برای شرکت فولاد خوزستان و به شرح زیر ان شاءالله انجام خواهد شد.

منبع: چیلان

عناوین برگزیده