تاریخ: ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۱:۲۵
بازدید: ۲۶۲
کد خبر: ۲۲۳۵۴۶
سرویس خبر : انرژی

ساعت کاری ادارات استان بوشهر به دلیل مدیریت مصرف برق تغییر کرد

‌می‌متالز - معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر ساعت کاری ادارات استان بوشهر از روز دوشنبه اول شهریورماه ساعت ۷ صبح تا ۱۴ تعیین کرد.

به گزارش می‌متالز، حسن ابراهیمی ظهر امروز در نشست بررسی ساعت کار ادارات استان بوشهر با بیان اینکه برای مدیریت مصرف برق، ساعت کار ادارات از خرداد ماه امسال کاهش یافت اظهار داشت: بر این اساس ساعت کار ادارات استان بوشهر اول خرداد تا ۳۱ مرداد ماه ساعت ۶:۳۰ دقیقه تا ۱۳ برخی مواقع تا ساعت ۱۱ و ۱۲ تعیین شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر با بیان اینکه تغییر ساعت کار ادارات نقش مهمی در مدیریت مصرف برق و جلوگیری از قطع شدن برق داشت افزود: تغییر ساعت کار ادارات بر اساس درخواست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر و تصویب ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران این استان محقق شد.

وی با اشاره به تغییر ساعت کار در ادارات از فردا دوشنبه اول شهریورماه خاطر نشان کرد: ساعت کاری ادارات استان بوشهر از روز دوشنبه اول شهریورماه ساعت ۷ صبح تا ۱۴ تعیین می‌شود.

ابراهیمی، توجه به دستورالعمل‌های بهداشتی برای مقابله با کرونا را یک ضرورت دانست و افزود: تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی ویژه شهر‌های قرمز در زمینه حضور کارکنان ادارات اجرا می‌شود.

اکنون تمام ۱۰ شهرستان استان بوشهر در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند که بر این اساس ضمن جلوگیری از تجمع و ارائه خدمات غیرحضوری باید دورکاری کارکنان مورد توجه قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

عناوین برگزیده