تاریخ: ۱۵ شهريور ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۵:۳۴
کد خبر: ۲۲۶۱۷۶
‌می‌متالز - مصطفی فریدون نژاد مدیر فروش داخلی شرکت نفت ایرانول گفت: از اردیبهشت ماه با دستور و تاکید مدیر عامل محترم در راستای کمک به ناوگان حمل و نقل عمومی کشور، برنامه ریزی جدیدی مبنی بر افزایش تولید و افزایش عرضه محصولات دیزلی صورت گرفته است که در ماه‌های گذشته این روند رو به افزایش بوده است.

به گزارش می‌متالز، مدیر فروش داخلی گفت: نظارت بیشتر در حوزه فروش و عرضه در بازار و رسیدن محصول به مصرف کننده نهایی امریست که حسب تاکیدات مدیریت محترم عامل در حال انجام و پیگیری مجددانه است از این رو برنامه در حال انجام عرضه بیشتر با دقت فراوان در نحوه توزیع این محصولات با رویکرد بهبود و افزایش سرعت انتقال کالا‌های اساسی می‌باشد که این امر در سه ماهه دوم سال با قوت بیشتری در حال پیگیری و انجام می‌باشد.

فریدون نژاد گفت: در این راستا در گام بعدی این طرح با همکاری واحد توزیع مویرگی شرکت نفت ایرانول نسبت به عرضه مستقیم و بدون واسطه محصولات پر مصرف دیزلی با قیمت مصوب سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان به منظور رفاه حال مصرف کنندگان، طرح فروش محصولات دیزلی ایرانول D-۱۷۰۰۰، و D-۷۰۰۰ را به صورت مستقیم از روز سه شنبه ۱۶شهریور ماه در پایانه صادراتی امام خمینی (ره) در بندر ماهشهر آغاز خواهیم نمود.

شایان ذکر است روغن موتور دیزلی D ۱۷۰۰۰ پلاس در کلیه موتور‌های دیزلی چهار زمانه، سوپر شارژ و توربوشارژ انواع اتوبوس، مینی بوس و کامیون‌های بنز اکتروس و اکسور، اتوبوس‌های شهاب، ولوو FM,NH,FH، کامیونت‌های ایسوزو، اتوبوس‌های ۱۳۱۲ B, OM ۴۵۷ LA، مگاترانس، HOWO، انواع کمپرسی و کشنده، ماشین‌های کشاورزی، عملیات راهسازی و حفاری نظیر بیل هیدرولیکی، بلدوزر و گریدر و …. مورد استفاده است.

روغن موتور دیزلی D ۷۰۰۰ نیز خاور، کمپرسور‌های قدیمی ولوو، ماک، داف، اتوبوس ۳۰۲، ماشین‌های راهـسازی و حفاری نظیر بیل هیـدرولیکی، بلدوزر گریدر و …. مجاز به استفاده از این روغن هستند.

وی در پایان افزود: امید است با تلاش بیشتر همکاران فروش مویرگی شرکت نفت ایرانول و نظارت دقیق‌تر سازمان‌های ناظر بر نحوه توزیع بتوانیم رضایت بیشتر مصرف کنندگان عزیز را به ارمغان بیاوریم.

منبع: بورس امروز