تاریخ: ۱۶ شهريور ۱۴۰۰ ، ساعت ۰۹:۳۱
کد خبر: ۲۲۶۴۰۲
‌می‌متالز - بر اساس اعلام یک تحلیلگر مطرح بازار رمزارز، شبکه اوراکل غیرمتمرکز چین‌لینک (LINK) آماده یک رشد شارپی است.

به گزارش می‌متالز، بر اساس اعلام یک تحلیلگر مطرح بازار رمزارز، شبکه اوراکل غیرمتمرکز چین‌لینک (LINK) آماده یک رشد شارپی است.

بنجامین کوئن تحلیلگر مطرح بازار ارز‌های دیجیتال در یک جلسه تحلیل بازار به دنبال‌کنندگان خود اعلام کرد که معتقد است چین‌لینک در این چرخه بازار آماده سه رقمی شدن است.

او گفت: «من همیشه طرفدار لینک بودم، به نظر من در این چرخه بازار، این ارز دیجیتال محدوده ۱۰۰ دلاری را می‌شکند. از نظر من لینک می‌تواند به اهداف بالاتر و چند صد دلاری هم دست پیدا کند. البته این موضوع مطمئنا به سلامت کل بازار وابسته است.»

در هنگام نوشتن این گزارش، لینک با ریزش بازاری معادل ۱۶ میلیارد دلار، یازدهمین ارز برتر از نظر ارزش بازار بوده و بازدهی هفتگی آن از مرز ۳۷ درصد هم گذشته است.

کوئن به این نکته اشاره می‌کند که زمان میان هر چرخه صعودی لینک کاهش یافته است. در حالی که چرخه صعودی قبلی ۲۷۳ روز طول کشید، به نظر می‌رسد چرخه صعودی بعدی کمتر از ۲۰۰ روز زمان ببرد. او معتقد است که تا قبل از پایان سال، چین‌لینک سقف جدیدی را به ثبت خواهد رساند.

با وجود اینکه لینک معمولا در روند‌های صعودی بیت‌کوین عملکردی ضعیف دارد، اما کوئن معتقد است زمانی که بیت‌کوین بالای میانگین متحرک ۲۰ هفته‌ای خود معامله می‌شود، چین لینک عملکردی درخشان از خود به جا می‌گذارد.

این خبر صرفا ترجمه تحلیل خارجی بوده و ما توصیه‌ای برای خرید و فروش بر اساس آن نمی‌کنیم.

منبع: تجارت نیوز