تاریخ: ۲۲ دی ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۱:۵۵
کد خبر: ۲۴۴۶۴۹
‌می‌متالز - عضو هیات عامل و معاون شعب بانک ملی ایران در سفر به استان‌های خوزستان و گلستان از شرکت‌های بزرگ صنعتی و تولیدی این استان‌ها بازدید و با مدیران این شرکت‌ها گفتگو کرد.

به گزارش می‌متالز، حسن مونسان در سفربه استان خوزستان به همراه محمد نجف زاده مدیر امور شعب منطقه یک کشور و احمد بهکارمرام رئیس اداره امور شعب استان خوزستان، در نشست‌های جداگانه‌ای با مدیران شرکت‌های بزرگ صنعتی و تولیدی استان دیدار و از مراحل تولید در این شرکت‌ها بازدید کردند.

وی در این دیدار‌ها با اعلام آمادگی بانک ملی ایران برای مشارکت و سرمایه گذاری در طرح‌های توسعه این شرکت ها، استان خوزستان را یکی از مستعدترین استان‌های کشور در زمینه‌های مختلف اقتصادی از جمله تولید و صنعت عنوان کرد و از برنامه ریزی جدی این بانک برای افزایش تعاملات با شرکت‌های بزرگ منطقه و استان خبر داد.

مدیر امور شعب منطقه یک کشوربانک ملی ایران نیز با تاکید بر تلاش همیشگی بانک ملی ایران برای ایفای نقش سازنده در شکوفایی و بالندگی اقتصاد کشور، کمک به رونق تولید در استان‌ها بویژه استان مهم خوزستان را لازمه تحقق این امر دانست.

در ادامه رئیس اداره امور شعب استان نیز ابراز امیدواری کرد که با تلاش و همت همکاران سختکوش استان، مشتریان بالقوه و موقعیت‌های مناسب سرمایه گذاری در سراسر استان شناسایی و در جهت ایجاد و تقویت همکاری‌های همه جانبه اقدام شود.

بازدید از شرکت‌های تولیدی نوین چوب، پاک چوب، کاغذسازی پارس، پارس سلولز و کاغذ دیبا و دیدار و گفتگو با همکاران شعبه شوشتر از جمله برنامه‌های این سفر بود. همچنین در سفری دیگر به استان گلستان، مونسان و نجف زاده ضمن بازدید از تعدادی از واحد‌های تولیدی و صنعتی استان، در نشست هم اندیشی و بررسی عملکرد ۹ ماهه این اداره امورشعب حضور یافتند.

مونسان در جمع مسوولان و کارکنان این اداره امورشعب با اشاره به رسالت بانک ملی ایران به عنوان کارگزار اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی در حمایت از واحد‌های مولد و اشتغالزا و ارائه خدمات به اقشار مختلف جامعه، بر ضرورت مسوولیت پذیری و همت جمعی کارکنان بانک در جذب منابع و بهبود شاخص‌های عملکردی تاکید کرد.

نجف زاده نیز با اشاره به فرصت اندک باقیمانده تا پایان سال، استفاده حداکثری از تمامی ظرفیت‌های موجود جهت تعیین تکلیف و وصول مطالبات غیر جاری، جذب منابع ارزان قیمت و نیل به اهداف تعیین شده را خواستار شد.

مسئولان ارشد بانک در این سفر، تعدادی از واحد‌های تولیدی و گروه‌های صنعتی استان ازجمله شرکت‌های طلای سفید گنبد، همای سبز گلستان، گروه صنعتی گلستان عصاره و دلند الکتریک، گروه صنعتی (سلولزی و زنجیره خوراک دام و طیور) بنیاد نور و شرکت گل سم را مورد بازدید قرار داده و با مدیران آن‌ها در جهت ارتقای سطح تعاملات و همکاری‌های متقابل گفتگو کردند.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)

عناوین برگزیده