تاریخ: ۲۵ دی ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۰:۳۰
کد خبر: ۲۴۵۰۳۹
کالایی که با وجود مشتری، معامله نشد!
‌می‌متالز - بخش فروش اینبار روند نوسانی از نوع سقوط درآمدی را مشاهده کرد و ۹۱ درصد درآمد‌ها به نسبت هفته گذشته مواجه بود و ۴۶۴ میلیارد تومان از درآمد‌ها کاسته شد!

به گزارش می‌متالز، روند درآمدزایی فولاد خوزستان در هفته منتهی به ۲۴ دی‌ماه، با کاهش روند درآمدزایی و یک وقفه بزرگ در فروش شرکت مواجه بود.

بخش فروش اینبار روند نوسانی از نوع سقوط درآمدی را مشاهده کرد و ۹۱ درصد درآمد‌ها به نسبت هفته گذشته مواجه بود و ۴۶۴ میلیارد تومان از درآمد‌ها کاسته شد!

کاهش بیش از ۹۰ درصدی درآمد هفتگی فولاد خوزستان/ مُهر عدم معامله بر پیشانی شمش
فولاد خوزستان در این هفته با یک روند تعجب‌برانگیز همراه شد و محصول پرفروش آن با وجود حجم تقاضای به ثبت رسیده، با عدم معامله همراه شد.

شمش بلوم

شمش بلوم فولاد خوزستان در این هفته با عرضه ۶۰ هزارتنی گام به رینگ معاملات گذاشت اما؛ با نگاهی به عرضه‌های هفته گذشته که ۴۰ هزارتن بود و معامله‌ای بیش از ۲۵ هزارتنی را به ثبت رساند، مشخص نیست که چرا این شرکت تمرکز خود را با این حجم عرضه در بخش شمش بلوم گذاشته است.

بر پایه این گزارش، فولاد خوزستان از ۶۰ هزارتن عرضه شمش بلوم تنها برای ۳ هزارتن از این کالا مشتریان سفارش به ثبت رساندند و ۴۳ میلیارد و ۸۳۶ میلیون درآمد بدست آورد.

تختال C

نکته عجیب معاملات این هفته فولاد خوزستان عرضه ۶۰ هزارتنی دیگری در بخش تختال بود که ۹ هزارتن سفارش از سوی مشتریان به ثبت رسید اما؛ در مقابل قسمت معامله، هیچ عددی به ثبت نرسید تا این فولادساز نتواند از تختال درآمدی داشته باشد.

منبع: بورس نیوز

عناوین برگزیده