تاریخ: ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۲:۴۹
بازدید: ۱۶
کد خبر: ۳۲۴۲۵۴
سرویس خبر : اقتصاد و تجارت
گزارش روزانه بازار مالی بورس کالا

۵۷۷ هزار گواهی سپرده کالایی دست به دست شد

‌می‌متالز - در معاملات امروز بازار مالی بورس کالا، ۵۷۷ هزار گواهی سپرده کالایی و ۳۵ میلیون واحد صندوق کالایی دست به دست شد.

به گزارش می‌متالز، در دادوستد‌های امروز بازار گواهی سپرده، ۵۷۷ هزار و ۵۲۲ گواهی سپرده کالایی به ارزش یک هزار و ۸۷ میلیارد و ۱۳۰ میلیون ریال دست به دست شد. در این روز در بازار گواهی سپرده کالایی یک هزار و ۴۵۷ دفعه معامله صورت گرفت.

بیشترین حجم گواهی سپرده برای گروه زعفران نگین و شمش طلا بود.

در بازار گواهی سپرده کالایی در سمت حقیقی‌ها، ۳۲۷ خریدار و ۲۴۱ فروشنده و در سمت حقوقی‌ها، ۱۲ خریدار و ۳ فروشنده در بازار حاضر بودند.

۵۷۷ هزار گواهی سپرده کالایی دست به دست شد

در بخش صندوق‌های کالایی نیز امروز ۳۵ میلیون و ۳۳۲ هزار و ۹۴۳ واحد صندوق به ارزش یک هزار و ۳۲۶ میلیارد و ۱۸۱ میلیون ریال دست به دست شد. در این روز در بخش صندوق‌های کالایی، ۱۰ هزار و ۹۲۵ دفعه معامله صورت گرفت.

بیشترین حجم معاملات امروز در بازار صندوق‌های کالایی برای صندوق س. کیمیا زرین کاردان (گنج) به میزان ۵ میلیون و ۲۴۳ هزار و ۷۳۵ بود. دو صندوق طلای عیار مفید (عیار) و صندوق س. پشتوانه طلای زرین آگاه (مثقال) با بیشترین حجم معاملات در رتبه‌های بعدی جای گرفت.

همچنین در سمت حقیقی‌ها، ۴ هزار و ۳۶۹ خریدار و یک هزار و ۹۹۸ فروشنده و در سمت حقوقی‌ها، ۲۴ خریدار و ۱۱ فروشنده در بازار حاضر بودند.

منبع: کالاخبر

عناوین برگزیده