تاریخ: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۱:۳۶
بازدید: ۸۰۸
کد خبر: ۳۵۳۴
سرویس خبر : فلزات غیرآهنی
در بازار نقدی و آتی رقم خورد؛

تک روی سررسید اردیبهشت در بازار آتی سکه

می متالز - حجم معاملات آتی سکه طی روز شنبه به ۵هزار ۸۹۹ قرارداد و ارزش ۸۰۵ میلیارد ریال رسید که نسبت به آخرین معامله در بورس کالا (پنجشنبه گذشته) رشد ۱۲۱ درصدی را تجربه کرد.
تک روی سررسید اردیبهشت در بازار آتی سکه

در اولین روز هفته بهای سکه در بازار نقدی و آتی بورس کالای ایران تحت تاثیر رشد بهای اونس دربازهای جهانی و کاهش نرخ دلار روند متغیری را تجربه کرد.

به این ترتیب در معاملات دیروز از هر ۵ سر رسید فعال بازار آتی بورس کالا ۴ سررسید با روند نزولی و سررسید اردیبهشت ماه با افزایش قیمت رو به رو شد.

به این ترتیب بر اساس آمار معاملات سکه تحویل اردیبهشت ماه با ثبت قیمت یک میلیون و ۲۲۸ هزار تومان، افزایش ۰/۰۴درصدی را تجربه کرد. این در شرایطی است که قرارداد تحویل تیر سال جاری با قیمت یک میلیون و ۲۵۹ هزار تومان افت ۰/۱۵ درصدی را به ثبت رساند. همچنین که سکه تحویل شهریور امسال نیز با نرخ یک میلیون و ۲۹۸ هزار تومان به فروش رسید و تغییر قیمت منفی ۰/۰۴ درصدی را تجربه کرد.  سررسید آبان ماه هم با نرخ یک میلیون و ۳۳۷ هزار تومان معامله و با کاهش ۰/۰۳درصدی رو به رو شد. از سویی سررسید دی ماه نیز با قیمت یک میلیون ۳۷۶ تومان به ثبت رسید و با افت قیمت ۰/۱۱درصدی رو به رو شد.

از بازار نقدی چه خبر؟

 شنبه سکه در بازار نقدی نیز با کاهش یک هزار تومانی به قیمت یک‌میلیون و ۲۲۲هزار تومان رسید. این در شرایطی است که نیم سکه و ربع سکه نیز به ترتیب با قیمت های ۶۷۶ هزار تومان و ۳۷۸ تومان به فروش رسید

عناوین برگزیده