تاریخ: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۲:۵۱
بازدید: ۳۳۱
کد خبر: ۳۷۵۱۵
سرویس خبر : معادن و مواد معدنی
مدیرعامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس:

۲۷ اردیبهشت، فرصتی برای یادآوری نقش اثرگذار روابط عمومی است

می متالز - حسن خلج طهرانی مدیرعامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی پیامی منتشر کرد که در ادامه می خوانید.
۲۷ اردیبهشت، فرصتی برای یادآوری نقش اثرگذار روابط عمومی است

به گزارش می متالز، متن پیام بدین شرح است:

بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی نامگذاری شده است و این روز فرصتی‌ است تا نقش و جایگاه این حوزه اثرگذار را یادآور شویم و توفیقات تلاشگران همیشه در صحنه‌ی روابط عمومی را ارج نهیم چرا که دنیای امروز، دنیای مبتنی بر ارتباطات موثر قلمداد می‌شود و سرمایه‌ی اصلی هر سازمان سرمایه‌ی مبتنی بر اعتماد افکار عمومی است و در این میان نقش روابط عمومی‌ها در تصمیمات استراتژیک سازمان به سبب نقش پیوند دهنده‌ی آن با ذی‌نفعان، ارباب رجوع و مشتری‌ها نقشی موثر  به حساب می‌آید.
از نگاه مدیریتی باید بیان داشت که جایگاه روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی بر مبنای حرکت‌های علمی و حرفه‌ای از مشخصه‌های جدید روابط عمومی در عصر ارتباطات است و چنان‌چه مدیران از این ابزار نوین نهایت استفاده را نبرند، نیل به اهداف سازمانی میسر نخواهد بود.
امسال نیز با توجه به بیانات مقام معظم رهبری و شعار سال مبنی بر ایجاد رونق تولید و اهمیت جایگاه صنایع در دستیابی به این هدف جامع و استراتژیک، نقش روابط عمومی ها در راستای هموارسازی بستر فعالیت و ارائه‌ی مشاوره‌های صحیح برای دستیابی به توفیقات بیشتر و جلب رضایت عمومی بسیار حائز اهمیت است.
اینجانب نیز در این مجال، فرصت را غنیمت شمرده و فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندرکاران ساعی و پرتلاش این عرصه به ویژه کارکنان محترم روابط عمومی منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس تبریک عرض می‌کنم و توفیقات روزافزون در راستای انجام هنرمندانه‌ی رسالت‌های ذاتی روابط عمومی ها را از درگاه خداوند سبحان آرزومندم.

منبع: عصر معدن
عناوین برگزیده