تاریخ: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ، ساعت ۰۰:۴۰
بازدید: ۱۳۴
کد خبر: ۳۷۸۹۳
سرویس خبر : اقتصاد و تجارت

بانک سامان، محبوب ترین بانک ایران در سال ۱۳۹۷

می متالز - بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره «بانک محبوب من»، بانک سامان با کسب بیشترین آرای مردمی، در پنجمین دوره این جشنواره محبوب ترین بانک ایران در سال ۹۷ شد.
بانک سامان، محبوب ترین بانک ایران در سال ۱۳۹۷

به گزارش می متالز، طی این نظرسنجی سراسری که از دی تا اسفند سال گذشته با حضور ۶۰ هزار نفر از مشتریان شبکه بانکی کشور برگزار شد، بانک سامان به عنوان محبوب ترین بانک ایران برگزیده شده است.

گفتنی است، بانک سامان در پنج سال گذشته به صورت مداوم در فرآیند نظرسنجی مردمی جشنواره بانک محبوب من شرکت کرده و همواره جزو ۵ بانک برتر ایران بوده است.

بر اساس اعلام دبیرخانه «جشنواره بانک محبوب من» در این نظرسنجی بانک سامان از ۴ شاخص مورد آزمون توانسته در دو شاخص رتبه نخست را کسب کند و در مجموع آرا تمامی شاخص‌ها، به عنوان محبوب ترین بانک ایران در میان ۲۷ بانک شرکت کننده انتخاب شود.

همچنین بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره «بانک محبوب من» بیش از ۷۰ درصد مشتریان بانک سامان که در بانک‌های دیگر نیز حساب دارند، این بانک را بهترین بانک ایران می‌دانند و در حدود ۹۴ درصد از مشتریان بانک سامان، این بانک را به دیگران توصیه می‌کنند.

گفتنی است، بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، دیدگاه مشتریان و غیرمشتریان هر یک از بانک‌ها، ملاک انتخاب بانک‌های برتر بوده و این نظرات در دو زمینه مجزا مورد بررسی قرار گرفتند تا مشخص شود چند درصد از این شرکت کنندگان، بانک مورد نظر را محبوب می دانند و چند درصد از آنان تمایل دارند بانک را به دیگران نیز توصیه کنند.

منبع: ایبنا
عناوین برگزیده