تاریخ: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۳:۴۰
بازدید: ۱۸۰
کد خبر: ۶۳۹۳۴
سرویس خبر : فلزات غیرآهنی
با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران؛

پنجمین همایش و نمایشگاه صنعت دیرگداز آغاز به کار کرد

می متالز - پنجمین همایش و نمایشگاه صنعت دیرگداز با حمایت شرکت مس و با حضور دکتر خداداد غریب‌پور رئیس هیات‌عامل ایمیدرو و دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس و جمعی از مدیران و فعالان عرصه صنعت دیرگداز کشور صبح امروز در هتل المپیک تهران آغاز به کار کرد.
پنجمین همایش و نمایشگاه صنعت دیرگداز آغاز به کار کرد

به گزارش می متالز به نقل از مس‌پرس، در مراسم افتتاحیه این مراسم که صبح امروز برگزار شد دکتر خداداد غریب‌پور رئیس هیات عامل ایمیدرو و دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس سخنرانی کردند.
این همایش و نمایشگاه که با حضور بیش از 50 شرکت داخلی و خارجی از 29 مهرماه تا اول آبان ماه در هتل المپیک تهران ادامه خواهد داشت 35 مقاله علمی ارائه خواهد شد و 15 سخنرانی کلیدی در این همایش حضور خواهند داشت.
بر اساس این گزارش، صنعت دیرگداز یکی از صنایع کلیدی و با کاربردی وسیع در صنایع بالادستی است. استفاده از محصولات این صنعت در صنایع فولادسازی، فلزات غیرآهنی، صنایع غیرفلزی مانند سیمان، کاشی، سرامیک و شیشه و نیز حوزه انرژی مانند نفت، گاز، پتروشیمی و نیرو از اهمیت این صنعت حکایت می‌کند. این موضوع باعث شده است که انجمن صنفی کارفرمایی صنعت مواد نسوز کشور با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران  اقدام به برگزاری نمایشگاه صنعت دیرگداز کند.

منبع: مس پرس
عناوین برگزیده