تاریخ: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۲:۰۵
بازدید: ۷۵
کد خبر: ۷۰۷۱۸
سرویس خبر : خودرو و قطعه سازی

برخی مدل‌های پراید و پژو از رده خارج می شوند

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت در جمع خبرنگاران حوزه دولت در پاسخ به پرسشی درباره برنامه‌های این وزارتخانه در خصوص از رده خارج کردن برخی خودروهای قدیمی و پرمصرف خاطرنشان کرد: قطعا این خودروها از رده خارج خواهند شد و خودروهای پرتیراژ در خانواده‌های پژو و پراید جایگزین آن ها می‌شود.
برخی مدل‌های پراید و پژو از رده خارج می شوند

به گزارش می متالز، وزیر صنعت، معدن و تجارت در جمع خبرنگاران حوزه دولت در پاسخ به پرسشی درباره برنامه‌های این وزارتخانه در خصوص از رده خارج کردن برخی خودروهای قدیمی و پرمصرف خاطرنشان کرد: قطعا این خودروها از رده خارج خواهند شد و خودروهای پرتیراژ در خانواده‌های پژو و پراید جایگزین آن ها می‌شود.

رضا رحمانی درباره تعهدات پیش‌فروش خودروهایی که قرار است از رده خارج شود، گفت: این برنامه قطعی است و هم در خانواده پراید و هم پژو خروجی خواهیم داشت و مواردی مانند برخی مدل‌های پراید که تعهد ندارند تا پایان سال از چرخه تولید خارج می‌شوند. خود خودروسازها پیگیر این موضوع هستند البته خودروی جایگزین باید از نظر قیمت و قدرت خرید متناسب باشد.

رحمانی  به نام این خودرو اشاره کرده و گفته است ‌ قطعا یکی از مدل های قدیمی پراید تا چند روز دیگر از رده تولید خارج می شود.

عناوین برگزیده