تاریخ: ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ، ساعت ۲۲:۱۷
بازدید: ۱۱۷
کد خبر: ۹۲۷۸۱

تقدیر وزیر «تعاون، کار و رفاه اجتماعی» از کارکنان فولاد خراسان

می متالز - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور تقدیرنامه‌ای، از کوشش‌های مدیرعامل و کارکنان خدوم فولاد خراسان در تحقق «رونق تولید» و ارتقای تولید، تامین مواد اولیه، فروش و صادرات این شرکت سپاسگزاری و قدردانی کرد.
تقدیر وزیر «تعاون، کار و رفاه اجتماعی» از کارکنان فولاد خراسان

به گزارش می متالز، در متن تقدیر محمد شریعتمداری خطاب به مدیرعامل فولاد خراسان، از کوشش‌های کارساز مدیرعامل و همکاران فولاد خراسان در ارتقای میزان تولید، فروش و صادرات، تمهید و تامین مواد اولیه و گام برداشتن فولاد خراسان در مسیر «توسعه ساخت داخل» قدردانی شده و این «کوشش های کارساز»، گواهی بر اهتمام مجتمع فولاد خراسان و مدیرعامل شرکت بر رونق تولید» و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و اهداف دولت عنوان شده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خطاب به کسری غفوری نسبت به توفیق روزافزون مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان و همکاران در تحقق چشم‌انداز اقتصادی و صنعتی کشور ابراز امیدواری کرده است.

در سال ۱۳۹۸ فولاد خراسان علاوه بر تامین میزان قابل‌توجهی از مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز تولیدی، ضمن ارتقای رکورد تولید در نواحی مختلف ازقبیل فولادسازی، نورد، آهن اسفنجی و گندله‌سازی، موفق به شکستن رکورد فروش و صادرات شده و در ۱۱ ماهه سال ۱۳۹۸، بیش از ۴۰ درصد از بالاترین نصاب قبلی صادرات خود پیشی گرفته است.

عناوین برگزیده