تاریخ: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۶:۴۰
بازدید: ۱۱۵
کد خبر: ۹۳۱۴۸

تولید روزانه بیش از ۱۰ هزار لیتر الکل در اردبیل

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از تولید روزانه بالغ بر ۱۰ هزار لیتر الکل در استان اردبیل خبر داد.
تولید روزانه بیش از ۱۰ هزار لیتر الکل در اردبیل

به گزارش می متالز، رامین صادقی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت: در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در استان اردبیل شرکت الکل آذربایجان و دیگر واحد‌های تولیدی الکل در اردبیل روزانه ۱۰ هزار و ۴۵۰ لیتر الکل طبی تولید می‌کند و الکل‌های تولیدی در این واحد‌های صنعتی در درجه ۷۰ درصد تولید و روانه بازار می‌شود.

او اظهار داشت: برای تولید و تأمین الکل مورد نیاز در استان اردبیل اقدام خوبی که از طریق سازمان صنعت، معدن و تجارت استان صورت گرفته، تامین مواد اولیه مورد نیاز برای این واحد ها‌ی صنعتی است تا مشکلی برای تولید الکل نداشته باشند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل تصریح کرد: با استفاده از ظرفیت‌های تولیدی استان اردبیل در حال حاضر روزانه بطور متوسط ۱۱۲ هزار عدد ماسک در سطح استان اردبیل توزیع می‌شود.

رحمتی بیان کرد: در این راستا پویش‌های مردمی و سازمان‌های مردم نهاد با فراخوان‌هایی صورت گرفته، اقدامات خوبی را برای تولید ماسک شروع کرده‌اند تا با تولید این محصول بتوانند ماسک مورد نیاز استان اردبیل را تامین نمایند.

 

عناوین برگزیده