تاریخ: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ، ساعت ۲۳:۵۹
بازدید: ۱۲۳
کد خبر: ۹۳۱۸۸
سرویس خبر : اقتصاد و تجارت

دو محموله مقابله با کرونا ترخیص شد

می متالز - معاون فنی گمرک از ترخیص دو محموله کالای مقابله با کرونا امشب ترخیص شد.
دو محموله مقابله با کرونا ترخیص شد

به گزارش می متالز، مهرداد جمال ارونقی معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران با تشکر از زحمات و خدمات شبانه روزی کارکنان گمرک در مرزها  و تمامی گمرکات به ویژه جهت ترخیص کالاهای مورد نیاز بهداشتی و ضروری برای مقابله با کرونا از فعالیت شبانه روزی گمرک فرودگاه امام برای ترخیص محموله های مقابله با کرونا خبر داد و اعلام کرد: دو محموله از کالاهای مورد نیاز امشب ترخیص می‌شود.

ارونقی از تلاش شبانه روزی گمرک در ترخیص اقلام مرتبط با کنترل و مبارزه با کرونا خبر داد و اعلام کرد: پرسنل گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) با حضور در محل کار خود هم اکنون در انتظار وصول محموله ارسالی از کشور فرانسه برای ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا بوده و مقرر شده است این محموله بصورت مستقیم و حمل یکسره از پای پرواز با انجام تشریفات گمرکی در اختیار این ستاد قرار گیرد. 

ارونقی افزود: مطابق برنامه ریزی صورت پذیرفته مقرر است محموله دیگری شامل ماسک با پرواز دیگری طی چند ساعت آینده وارد کشور شده و بلافاصله تشریفات گمرکی آن انجام شود. 

به گفته معاون گمرک ایران، تشریفات ترخیص اقلام مرتبط با کنترل و مقابله با کرونا توسط گمرکات اجرایی به صورت شبانه روزی و در حداقل زمان ممکن صورت می‌گیرد.

عناوین برگزیده