تاریخ: ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۳:۲۰
کد خبر: ۱۶۱۴۱۸
می متالز - قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز (چهارشنبه 29 بهمن ماه) با رشد اندک قیمت در معاملات بازار آزاد، به 11 میلیون و 950 هزار تومان رسید.
افزایش اندک قیمت طلا و سکه / قیمت سکه ۱۱ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان اعلام شد

به گزارش می متالز، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۱۴۲ هزار تومان، قیمت دلار ۲۶ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.
در بازار سبزه‌میدان هم‌اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸ عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۱۴۲ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک میلیون و ۵۲۳ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

قیمت طلا و سکه طرح جدید در روز جاری نسبت به روزکاری قبل با نوسان جزئی همراه شده است؛ سکه دیروز از کانال ۱۲ میلیونی عقب‌نشینی کرده و به کانال ۱۱ میلیونی بازگشت؛ از جمله دلایل اصلی نوسان در بازار طلا و سکه تغییرات قیمتی در طلای جهانی و دلار است؛ قیمت ارز در بازار تهران تحت تأثیر خبرهای سیاسی است.

عناوین برگزیده