تاریخ: ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۳:۳۶
کد خبر: ۱۶۱۴۷۳
می متالز - رئیس شورای راهبردی مرکز نوآوری و شتابدهی شهید ستاری رفسنجان گفت: اولین رویداد استارت‌آپی صنعت مس در اسفندماه برگزار می‌شود.
برگزاری اولین رویداد استارت‌آپی «صنعت مس» مرکز نوآوری شهید ستاری رفسنجان

به گزارش می متالز، محمدرضا صاحبی با اعلام این خبر اظهار داشت: اولین رویداد استارت‌آپی این مرکز با پذیرش و جذب ایده‌های خلاقانه و نوآورانه مبتنی بر چالش‌ها و نیازهای فناورانه صنایع پایین‌دستی مس، صنایع دستی مس، گردشگری و گردشگری صنعتی برگزار خواهد شد.

 رئیس شورای راهبردی مرکز نوآوری و شتابدهی شهید ستاری رفسنجان با تاکید بر نقش مهم چنین رویدادهایی در ایجاد روحیه کارآفرینی در جامعه، به اهداف برگزاری «اولین رویداد استارت‌آپی صنعت مس» اشاره و عنوان کرد: اشتراک‌گذاری توان نخبگان داخل کشور با توجه به ظرفیت‌های مردمی و یافتن راه‌حل‌های نوآورانه و مشارکتی برای شناسایی چالش‌ها، نیازها و فرصت‌های صنعت مس و پاسخ‌گویی به چالش‌ها و فرصت‌های موجود، از اهداف برگزاری این رویداد است.

مدیر اتوماسیون صنعتی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان یادآور شد: ثبت‌نام در رویداد استارت‌آپی صنعت مس،  به‌منظور تبدیل ایده به کسب‌وکار از هشتم بهمن‌ماه جاری آغاز شده و تا چهارم اسفندماه ادامه خواهد داشت.

رئیس شورای راهبردی مرکز نوآوری و شتابدهی شهید ستاری افزود: ایده‌های برتر در تاریخ ششم اسفندماه معرفی می‌شوند و کارگاه‌های توانمندسازی در تاریخ‌های ۸، ۹، ۱۲ و ۱۳ اسفندماه برگزار خواهد شد.

به گفته صاحبی، نفرات برتر رویداد پس از داوری نهایی، در تاریخ ۱۵ اسفندماه معرفی می‌شوند و برای تیم‌ اول ۹۰میلیون ریال، برای تیم دوم ۷۰میلیون ریال و برای تیم سوم ۴۰میلیون ریال جایزه نقدی در نظر گرفته شده است.

رئیس شورای راهبردی مرکز نوآوری و شتابدهی شهید ستاری رفسنجان خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان برای حضور در این رویداد استارت‌آپی می‌توانند به آدرسِ http://www.tech.nicicoporta.com مراجعه و ثبت‌نام کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌تلفن: ۳۴۲۶۶۹۱۱-۰۳۴ (یا واتس‌اپ با شماره ۰۹۳۶۸۰۱۱۵۷۲) تماس بگیرند.

عناوین برگزیده