تاریخ: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۲:۳۵
کد خبر: ۱۶۱۸۴۰
مدیر عامل کارخانه سیمان لامرد:
می متالز - مدیرعامل کارخانه سیمان لامرد از ثبات بازار سیمان از هفته آینده در لامرد خبر داد و گفت:شرکت سیمان لامرد در دی و بهمن ماه به علت قطع گاز شرایط صادرات نداشته و از یک‌هفته گذشته تاکنون که گاز وصل و تولید به ظرفیت رسیده است لذا تمام تلاش خود را جهت تأمین سیمان مناطق مختلف به کار خواهیم بست و بازار سیمان در لامرد نیز به ثبات میرسد.
بازار سیمان در لامرد به ثبات میرسد

به گزارش می متالز، ابراهیم غلامزاده اظهار داشت: متأسفانه در پی قطع گاز کارخانجات سیمان در دوماه گذشته بازار سیمان با تلاطم مواجه شده است؛ هرچند قبل از رسیدن به این شرایط پیش بینی این روزها میشد و مکرراً در مصاحبه ها و جلسات و مکاتبات به مسئولان مربوطه اعلام می‌شد اما به آن توجه نشد.

وی با اشاره به نرخ سرسام‌آور سیمان در لامرد تصریح کرد: شرکت سیمان لامرد، سیمان را به قیمت مصوب می فروشد (هر تن فله حدودا ۲۴۰ هزار تومن و هر کیسه حدود ۱۷ هزار تومن) ولی به دست مصرف کننده دو تا سه برابر آن قیمت می رسد زیرا عده ای درب کارخانه سوداگری و خرید و فروش حواله انجام می دادند و به بازار سیاه دامن می زدند که فعلا از کار آنها جلوگیری شده است. 

وی با ابراز تأسف بیان کرد: عده ای با حرص بازار هزینه حمل هم افزایش داده اند که نیازمند نظارت سازمان حمل و نقل است و ما در حد توان خود از افزایش کرایه در این شرایط جلوگیری کرده ایم.

عناوین برگزیده