تاریخ: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۶:۵۱
کد خبر: ۲۰۲۵۸۳
‌می‌متالز - دکتر علی صالح آبادی در پیامی، فرارسیدن نوروز سال ۱۴۰۰ را به مشتریان و همکاران نظام بانکی شادباش گفت و از مشارکت فعالانه و ارزشمند آنان در حوزه تجارت بین الملل در سال ۹۹ تشکر کرد.

به گزارش می‌متالز، در بخشی از پیام دکتر صالح آبادی آمده است: اگزیم بانک ایران در سال ۱۴۰۰ برنامه ریزی مدونی با هدف بهره مندی مشتریان از خدمات بانکداری باز و دیجیتال در دستور کار خود دارد تا آنان در محل شرکت متبوع خود به مثابه یک شعبه از بانک توسعه صادرات، خدمات بانکی را دریافت کنند.

متن کامل پیام نوروزی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران را در ادامه می‌خوانید:

همکاران و مشتریان گرامی
مناسبت خجسته ورود به سال ۱۴۰۰ و آغاز بهار طبیعت را خدمت مشتریان و همکاران نظام بانکی تبریک می‌گویم و قدردان مشارکت فعالانه و ارزشمند آنان در حوزه تجارت بین الملل هستم.
ملت سرافراز ایران سال ۹۹ را که آغشته به تشدید تحریم‌های ظالمانه در آخرین سال از دوره ترامپیسم و اوج بیماری کرونا در کشور بود، با تمام فراز و نشیب ها، عزتمندانه به پایان رساند. در عین حال بیهودگی ایده "فشار با حربه تحریم بر ملت پرافتخار ایران" بر تمامی جهان عیان شد.
سالی که گذشت خدمتگزاران حوزه سلامت با دستاورد بزرگی، چون تولید واکسن ایرانی کرونا در عرصه علمی افتخارآفرینی کرده اند و نقشه شوم دشمنانی را که تهدیدات بی ثمرشان را عاملی برای موفقیت خود می‌دانستند، نقش بر آب کردند.
اگزیم بانک ایران که در یکسال اخیر اقدامات بسیاری در بخش بانکداری باز و دیجیتال آغاز کرده، برنامه ریزی مدونی در سال ۱۴۰۰ با هدف بهره مندی سایر مشتریان از این خدمات در دستور کار خود دارد تا آنان در محل شرکت متبوع خود به مثابه یک شعبه از بانک توسعه صادرات، خدمات بانکی را دریافت کنند.
همچنین بانک توسعه صادرات با اعطای تسهیلات به شرکت‌های صادراتی و کوچک و متوسط، نوپا و دانش بنیان و اعمال نرخ‌های ترجیحی به منظور اشتغالزایی و توسعه صادرات در بخش‌های مختلف اقتصادی سهم بسزایی در تامین مالی پروژه‌ها و طرح‌های مهم ملی به عهده دارد.
شبکه صرافی این بانک نیز عهده دار انتقال وجوه حاصل از صادرات برای صادرکنندگان بوده و تعاملات وسیع این شبکه قادر به نقل و انتقالات ارزی در اقصی نقاط دنیاست.
بانک توسعه صادرات ایران ضمن آرزوی موفقیت در سال جدید برای کنشگران حوزه صادرات در کشور بویژه صادرکنندگان، همچنان بر حمایت کامل این بانک از تجارت بین الملل و تولیدات صادرات محور تاکید می‌کند.


علی صالح آبادی
مدیر عامل بانک توسعه صادرات ایران

منبع: اگزیم نیوز

عناوین برگزیده