تاریخ: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ، ساعت ۲۱:۲۹
کد خبر: ۲۰۲۹۴۴
به همت پایگاه شهید حمید جعفری شرکت فولاد میانه صورت گرفته است
‌می‌متالز - مدیر مجتمع فولاد میانه، اظهار داشت: در راستای مقابله با کرونا، از ابتدای شروع این ویروس تاکنون، بیش از ۳۰۰۰ بسته معیشتی و ده‌ها کمک نقدی و غیرنقدی در بین نیازمندان میانه توزیع شده است.

به گزارش می‌متالز، امین امرائی این کمک رسانی‌ها را در راستای تعهد به مسوولیت‌های اجتماعی و اقدام جمعی مبنی بر تقویت سلامت عمومی و ممانعت از شکل‌گیری زنجیره‌های انتقال ویروس کووید ۱۹ (کرونا) عنوان کرد و افزود: به همین منظور ۱۰۵۸۰ عدد مایع ضدعفونی کننده دست، بیش از ۱۱۰۰۰ عدد ماسک، ۵۰۰۰ کیلوگرم برنج و ۳۱۸۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع کرده ایم.

وی اختصاص مبلغ ۱۰ میلیارد ریال جهت خرید وسایل مصرفی و اموالی شامل وسایل جانبی لاپاراسکوپی، یخچال زیر صفر بانک خون، ماسک فیلتر دار ۹۵N، ماسک جراحی، عینک یکبار مصرف، گان و…. به مدت یکماه جهت بستری و درمان بیماران کرونایی به شبکه بهداشت و درمان شهرستان میانه و اختصاص مبلغ ۱۰ میلیارد ریال جهت خرید و نصب دستگاه اکسیژن ساز در بیمارستان برکت امام خمینی (ره) را از دیگر اقدامات ضدکرونایی مجتمع فولاد میانه برشمرد.

مدیر مجتمع فولاد میانه اضافه کرد: سایر حمایت‌های نقدی این شرکت در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا مبلغی بالغ بر ۸ میلیارد ریال می‌باشد.

منبع: بسیج

عناوین برگزیده