تاریخ: ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۱:۱۹
کد خبر: ۲۰۷۹۲۲
عملکرد ماهانه تولیدی چدن‌سازان در ابتدای سال مالی ۱۴۰۰؛
‌می‌متالز - بیشترین میزان درآمد حاصل‌شده در بازار داخلی از آن «غلتک» بوده است.

به گزارش می‌متالز، تولیدی چدن سازان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به فروردین‌ماه سال جاری مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده طی دوره یک‌ماهه را مبلغی بالغ‌بر ۲۲۳.۷۵۰ میلیون ریال اعلام کرده و همچنین این شرکت در پایان سال مالی گذشته میزان درآمدی که به دست آورده برابر با ۲.۹۵۸ میلیارد ریال گزارش کرده و سرمایه ثبت‌شده طی این دوره ۱۲ ماهه به میزان ۱.۷۰۰ میلیارد ریال بوده است.

سقوط آزاد فروش

میزان درآمد‌های شناسایی‌شده "چدن" در فروردین‌ماه

سقوط آزاد فروش

بر پایه این گزارش، تولیدی چدن سازان در فروردین‌ماه میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته نسبت به ماه گذشته ۴۲ درصد کاهش پیداکرده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۷۷ درصد افزایش‌یافته، درآمد‌های این شرکت از ۲ بخش بازار داخلی و صادراتی تشکیل‌شده که بازار صادراتی بیشترین میزان درآمد را کسب کرده است.

بیشترین میزان درآمد حاصل‌شده در بازار داخلی از آن «غلتک» با ۲۰۲.۶۹۶ میلیون ریال بوده و در بازار خارجی نیز عمده درآمد به‌دست‌آمده در اختیار «غلتک» با ۳.۴۲۲ میلیون ریال بوده است.

روند فروش محصولات تولیدی چدن سازان در فروردین‌ماه

سقوط آزاد فروش

بر اساس این گزارش، میزان فروش محصولات "چدن" در فروردین‌ماه ۵۱۳ تن گزارش‌شده که در مقایسه با ماه گذشته ۴۹ درصد افت داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته افزایش ۴۴ درصدی داشته است.

بیشترین میزان محصول فروش رفته طی دوره یک ماهه منتهی به فروردین‌ماه در اختیار «غلتک» با ۴۴۱ تن بوده که اکثر فروش داخلی را از آن خودکرده است.

بر پایه این گزارش، میزان ۲درصد از درآمد شرکت از طریق فروش صادراتی و ۹۸درصد از درآمد‌ها نیز مُهر داخلی‌فروشی داشت.

منبع: بورس نیوز